Съсобственикът на ЦСКА Димитър Борисов обяви сензационно, че оставката на Любослав Пенев не е приета. Надзорният съвет на "червените" се е събрал за 15-ина минути след мача със Славия и е решил да остави Люби начело на тима.
"Надзорният съвет се събра и реши - оставката не се приема. Любо ми е приятел и ние твърдо стоим зад него. Нищо особено не е станало, ЦСКА не е бил в криза. Нямаше извадени играчи от тима, те просто бяха извадени от тренировъчния процес. Играчи на ЦСКА не са били бити в Горубляне, на мен поне никой не ми е казал за такова нещо", заяви Борисов.
На пресконференцията след срещата обаче самият Пенев обяви, че решението му да напусне не се е променило.
Станчев
на 08.11.2009 в 23:57:44 #238Лека, Барбулаторе
Тоя Обама е фаворит сред букмейкърите за нов мандат
И то смазващ фаворит
Както и да е....въобще не ме вълнува
Айде лека и от мен

Red Sox
на 08.11.2009 в 23:57:15 #237лека, барбулаторе
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:56:25 #236BIRATA
на 08.11.2009 в 23:55:38 #235BIRATA
на 08.11.2009 в 23:54:24 #234Обама знае къде е Христос, къде е Осма бин ладем къде е Илия Павлов, къде е Наполеон, къде е всеки! Той е новият пророк!
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:53:14 #233в България сме толкова задръстени че не можем да го осъзнаем -------------- ти го каза
Станчев
на 08.11.2009 в 23:53:11 #232Верно ли го имате този Обама за новия Месия

BIRATA
на 08.11.2009 в 23:53:07 #231Обама ще промени света! Запомнете го! Обама има хора (скрити), както тези които направуха Сеп.11
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:52:02 #230sprete пиенето на Бирата! моменталически
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:51:04 #229Станчев, затва се се "допълних"
BIRATA
на 08.11.2009 в 23:50:29 #228Станчев
на 08.11.2009 в 23:50:07 #227понякога да си задръстен е по-добре, отколкото да си "отворен" ========================================
относително е все пак

Red Sox
на 08.11.2009 в 23:48:57 #226..... но само понякога
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:48:13 #225барбулаторе, в УСА се стигна до проблемите, щото всички се правиха на много "отворени".
и банки и потребители. в БГ всичко е ташак. не са чак толкова "отворени", че да си докарат подобни главоболия. понякога да си задръстен е по-добре, отколкото да си "отворен" 
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:43:11 #224дори фалити ли ------ аааа... ти затва ли питаш? разбрах те. според мен не. до фалити на банки в БГ надали ще се стигне. колкото и странно да ти звучи....
Станчев
на 08.11.2009 в 23:43:10 #223Барбулатор. Ти да не си му фен бе
BIRATA
на 08.11.2009 в 23:42:04 #222Банките са лявото мъдо на една държава, познайте кое е дясното? И кой е члена?
Станчев
на 08.11.2009 в 23:39:11 #221Барбулатор. Бе и аз видях, че много го хвалеха. Само една загуба в кариерата
На черния глиган също му беше първа загуба това, но от по-малко изиграни срещи като цяло.
Red Sox
на 08.11.2009 в 23:38:19 #220барбулаторе, аз лично нищо не очаквам
23 09 1994
на 08.11.2009 в 23:37:36 #219http://globalno.net/?p=380 Руски депутат е най-богатият европеец. Васил Божков е в средата със състояние, което се оценява на 1,35 милиарда долара.