Васил Божков също внесе оздравителен план за ЦСКА. Преди него това направиха Гриша Ганчев и Дениз Кизилоз. Фенове на "червените" се опитаха да разколебаят Божков с декларация, но той е категоричен, че иска да оздрави клуба от Борисовата градина.
Днес доста дебела папка с плана бе внесена в съда от представителя на Божков - Цветомир Найденов. Той сам се похвали за действието си във "Фейсбук".
"Сезонът на оздравителните планове започна!", написа Найденов.
С него бе и синдикът на ЦСКА - Дора Милева.
Васил Божков е заложил в плана сериозен бюджет за издръжката на клуба, средства за погасяване на задълженията и такива за реконструкцията на "Армията" и базата в Панчарево.
Оттук нататък думата има съдът и кредиторите на ЦСКА кой план да бъде избран.
hellios
на 27.06.2016 в 18:21:51 #78Ivo Petrov Тя може да внесе ОП изработен от нея, само ако предприятието т.е.ЦСКА има активи, машини, съоръжениия, града и т.н.които тя може да продаде на търг и да удовлетвори кредиторите, на със сигурност не може да предлага план изработен от лице което не е посочено в закона т.е. Божко, Цветан Найденов и тяхното ЦСКА ЕАД, ако това е възможно, то всеки един човек може да го направи, но това е невъзможно.Чисто и просто, този бутафорен 30-сет годишен плана съда няма да го пусне до кредиторите.
Armyman
на 27.06.2016 в 18:16:50 #77Колкото до узото и рибката....не ме мисли
гърците са ЦАРЕ на обслужването!
Ще донесат други
Я мас
филе му
Armyman
на 27.06.2016 в 18:14:10 #76Защо да спамя..задавам ЛОГИЧЕН въпрос
Я напиши сега как ги виждаш нещата----ЦСКА в А Областна/какъвто му беше плана в началото
/..вместо в А Професионална
Министърчето..е пътник
не само заради тези ИГРИ покрай ЦСКА
а заради честите срещи в хотел Берлин....
Armyman
на 27.06.2016 в 18:05:03 #75Иво,знаеш ли нещо за срещата..която се гласи в Банкя м/у двамата КАНДИДАТИ и премиера?
hellios
на 27.06.2016 в 18:03:45 #74Ivo Petrov Този план не е неин, той на ЦСКА София ЕАД, 350 лв.май ти ще даваш
Armyman
на 27.06.2016 в 17:59:44 #73Във ВСЕКИ от двата плана...ДЪРЖАВАТА е ГАРАНТИРАНА на 100%
В този на ГГ - ЧАСТ ще се плати..ЧАСТ ще се ПОКРИЕ с инвестиции в БАЗАТА
В този на Божков..се иска СЕРИОЗНО РАЗСРОЧВАНЕ
Искат МИНИСТЪРА на финансите да ПРИЕМЕ ДЪЛГОТРАЙНО РАЗСРОЧВАНЕ..КАТО ЗНАЕ,ЧЕ КАНДИДАТ-ЗАЯВИТЕЛЯ
НЕ НОСИ НАКАЗАТЕЛНА ОТГОВОРНОСТ...при НЕИЗПЪЛНЕНИЕ
hellios
на 27.06.2016 в 17:58:02 #72Ivo Petrov, закона е ясен само тези лица имат право да подават планове.Иначе всеки страничен и случаен човек от улицата може да даде една папка на синдика и тя входира ОП.
Armyman
на 27.06.2016 в 17:52:27 #71Това КОГА е входиран..не ДАВА ОСНОВАНИЕ ..да се СЧИТА за ПРИЕТ от Финансовия министър и,че СЪЩИЯТ е СЪГЛАСЕН на такова РАЗСРОЧВАНЕ
Armyman
на 27.06.2016 в 17:48:55 #70Алоу
Не ЧЕТЕШ...ПРЕДИ ИЗРИЧНОТО СЪГЛАСИЕ на МИНИСТЪРА
В случая БЕЗ такова се иска разсрочване
Иначе не се оплаквам пия си узото и си бода рибки
Релакс
hellios
на 27.06.2016 в 17:46:37 #69Където и да входиран е невалиден, защото Божков не е лице от тези които имат право да подават ОП 1.3. Лица, които могат да предложат оздравителен план: 1) длъжникът; 2) синдикът; 3) кредиторите, които притежават най-малко 1/3 от обезпечените вземания и кредиторите, които притежават най-малко 1/3 от необезпечените вземания; 4) съдружниците, съответно акционерите, които притежават най-малко 1/3 от капитала на дружеството длъжник; 5) неограничено отговорен съдружник; 6) двадесет на сто от общия брой на работниците и служителите на длъжника.
hellios
на 27.06.2016 в 17:43:08 #68Ivo petrov За твое сведение, баба Дора няма право да внася плана на Божков.Съда ще го спре.Айде със здраве.
Armyman
на 27.06.2016 в 17:39:49 #67Алоъ,оздравените тото-черепчета
НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕДЛОЖИШ И ДА ДАДЕШ ПЛАН ЗА РАЗСРОЧВАНЕ НА СЪДА...БЕЗ ДА ИМАШ РАЗРЕШЕНИЕТО НА МИНИСТЪРА
При плана на Цецко това става след внасянето на плана...БЕЗ ИЗРИЧНО СЪГЛАСИЕ
Айде със здраве
Armyman
на 27.06.2016 в 17:36:39 #66Хуфу,ще останеш ИЗНЕНАДАН от решението на съда
Ще останеш ИЗНЕНАДАН и от последващите действия
Лек ден
hufu
на 27.06.2016 в 17:22:38 #65за да се мотат от бфс , да не дават лиценз на чавдар литекс под името цска , не е случайно. Да принципно няма основание да откажат на новото дружество да му дадат лиценз , НО не и ако е регистрирано на адреса на старото пфк , взело му цветовете на екипите и дори и си сложило неговата емблема и с нея играе в контролите си
Разликата е че Ганчев не иска да вземе старото пфк с неговите активи и пасиви , за разлика от плана на Нове
Armyman
на 27.06.2016 в 17:18:18 #64емблемата
Armyman
на 27.06.2016 в 17:17:59 #63За еблемата...си мисля че има нещо което НЕ СЕ КАЗВА...ще видим
Armyman
на 27.06.2016 в 17:15:13 #62Старото дружество няма да играе НИКЪДЕ,въпреки,че е КУПЕНО от Цецко Найденов
С това ИМЕ ще играе ФК КВАЗИМОДО...как викаха феновете "оздравители" ГМО-то
на Черепа
Хуфу,кажи...щом за теб НЯМА ПРОБЛЕМ,да се ИГРАЕ с НОВ КЛУБ в А Областна от името на ЦСКА...докато старото дружество се оздравява
Не виждам,защо си ПРОТИВ да се играе с НОВ КЛУБ в А Професионална
какъвто е плана на ГГ да речем...докато старото отново ще се оздравява!!!Разлика м/у двата плана -НЯМА
hufu
на 27.06.2016 в 17:08:52 #61Armyman на 27.06.2016 в 20:04:54 много добре виждаме , че всеки от двамата иска да вземе ЦСКА за без пари , но разликата е че Ганчев искаше да фалира ЦСКА още преди да се стигне до оздравителни планове , искаше да се изгаври с него като му смени името на Лупи. В момента играчите трениращи в Тетевен , нямат никакво право да си слагат емблемата със звездите , защото старото пфк не е фалирало
hellios
на 27.06.2016 в 17:06:36 #60hufu Синдик е, но този план не е неин.Тя може да предложи план, ако ЦСКА има какво да му се разпродава, но не и по този начин по който стана днес.Някакъв страничен човек и върчи една папка и тя е занесе в съда.Така и най.простия цинагин може да предложи план.Със сигурност съда няма да го допусне.
Armyman
на 27.06.2016 в 17:04:54 #59