Страхотни проблеми са на път да възникнат в ЦСКА. Причината е стадион "Българска армия". Сагата около собствеността на съоръжението продължава да виси без развитие. Прехвърлянето на базите от страна на ДАМС в ръцете на собственика на клуба Васил Божков все още е далеч от своето осъществяване.
В момента стадионът е притежание на ДАМС, а договорът между ЦСКА и агенцията е изтекъл на 31 юли. Още през пролетта ръководството на "червените" свика специална пресконференция, на която бе обявено, че в скоро време ще има изяснение на ситуацията.
Тогава един от шефовете на ЦСКА заяви, че ако до 31 юли не се реши въпроса, отборът няма къде да играе, защото стадионът не е собственост на клуба. Въпреки че "Армията" не е притежание на ПФК ЦСКА АД, клубът се сдоби с лиценз за новия сезон.
Според запознати, ако БФС държи стриктно на правилата, "армейците" могат да отнесат жестоки глоби и дори да бъдат изхвърлени във "В" група заради този казус. "От ДАМС не ни помагат с нищо. Продължаваме да настояваме за среща, за да изясним най-после сагата около стадиона, но явно управляващите не си дават зор и не ги е грижа за спорта", заявиха някои от шефовете в ЦСКА.
6kembal
на 04.09.2006 в 13:19:57 #196Йoвов 04.09.2006 16:17 паткоф , паткоф......
не се вълнувай толкова , във "в" група ще ви оправят.....отвсякъде
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:19:53 #195Вие у вас с майка ти баща ти и братчетата ти на това ли играете На тоя въпрос ли ,син фен? Ами първо го напиши на Български пък после ще отговаряме!
Йoвов
на 04.09.2006 в 13:17:54 #1946kembal 04.09.2006 16:16 Наведи се синьо венчелистче,да ти оправя запека http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif
fen_bg
на 04.09.2006 в 13:17:30 #193Добре фаворит приемам поправката ти.
Но не мислиш ли че Супата става банален със тези свои повторения.Освен това тои пише :"Успех на европейските отбори срещу сините венци."Хубаво Левски са в европейски турнир(визирам Шампионската лига).А Челси също са сини.Значи той пожелава успех на всички отбори в лигата срещу Челси поне аз така го разбирам.
Йoвов
на 04.09.2006 в 13:16:35 #192Kikaha 04.09.2006 16:14 Къде е оная опушена шунка ГрУхчо,да го онодим задно
6kembal
на 04.09.2006 в 13:16:09 #191ФАВОРИТ 04.09.2006 16:13 фазурлитчо , къде изчезна след епохалния равен със зулусите бе келеме?????!!!!!!! повечето червенотиквеници преживяха я инфаркт , я инсулт ( някои не преживяха ) ти с какво се отърва??!!!! http://ibox.bg/forum/img/violent-smiley-046.gif
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:13:08 #1906kembal Сини венци със син задник ,що е то? Уефскар между двама Армейци

Йoвов
на 04.09.2006 в 13:12:38 #189blue fan 04.09.2006 16:09 ти еба майката ти еба ве калмак,ще те еба и в мършата разложена,умирай ве мама ти проста недоклатена
bibin
на 04.09.2006 в 13:12:02 #188А късмет де!
Колеги ще почерпя.
САМО МАРЕК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:11:49 #187fen_bg 04.09.2006 16:10 Я още един неспасяем случай.Фаворит.Държа да отбележа че не съм казал че съм образован но няма да падна чак толкова ниско да започна да псуя във форума.Това е признак на слабоумие.От което страдат повечето форумисти като най-добре това се изразява от СУПАТА. За псуването съм съгласен,но по -надолу беше написал ,че еди кой си е неграмотен
Поне не прави толкова правописни грешки
Иначе съм съгласен за ...псуването(не псуенето)
6kembal
на 04.09.2006 в 13:11:18 #186и отново гатанката , която затруднява толкова много кухите червени кратуни: ЧЕТИРИБУКВЕНА АБРЕВИАТУРА НА ЛЕВСКИ СМУЧЕ КУРА ЩО Е ТО???
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:10:15 #185blue fan 04.09.2006 16:09 Изтрий пяната от устата си

fen_bg
на 04.09.2006 в 13:10:08 #184Я още един неспасяем случай.Фаворит.Държа да отбележа че не съм казал че съм образован но няма да падна чак толкова ниско да започна да псуя във форума.Това е признак на слабоумие.От което страдат повечето форумисти като най-добре това се изразява от СУПАТА.
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:06:45 #183fen_bg 04.09.2006 16:04 Я се пробвай да си поправиш грешките!
fen_bg
на 04.09.2006 в 13:06:21 #182Оооо.Супа видя ли че се оказах прав като изчерпаш лимита си от думи в речника почваш да псуеш.Псуи моето момче псуи може да ти олекне на гъбясалия заразен с ракови клетки ум.

ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:05:14 #181fen_bg Ти за образован ли се имаш?!?
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 13:04:32 #180Абе латекс,ти какво смяташ .....си го дръж за себе си ......селянин!
fen_bg
на 04.09.2006 в 13:04:22 #179FC Everton ако го пуснеш този резултат но на мача Бешикташ-ЦСКА със сигурност ще спечелиш.100 резани патки.Ще ти ги изплатят като идеш на мача в Турция.

Fen Litex
на 04.09.2006 в 13:03:44 #178Колко смешен отбор е ЦСКА! Ами, подхожда им в "В" група, смятам аз!
6kembal
на 04.09.2006 в 13:02:45 #177FC Everton 04.09.2006 15:56 ще ми го
и то повече от 100 пъти
добра печалба а?????!!!!!! http://ibox.bg/forum/img/thefinger.gif http://ibox.bg/forum/img/thefinger.gif