Страхотни проблеми са на път да възникнат в ЦСКА. Причината е стадион "Българска армия". Сагата около собствеността на съоръжението продължава да виси без развитие. Прехвърлянето на базите от страна на ДАМС в ръцете на собственика на клуба Васил Божков все още е далеч от своето осъществяване.
В момента стадионът е притежание на ДАМС, а договорът между ЦСКА и агенцията е изтекъл на 31 юли. Още през пролетта ръководството на "червените" свика специална пресконференция, на която бе обявено, че в скоро време ще има изяснение на ситуацията.
Тогава един от шефовете на ЦСКА заяви, че ако до 31 юли не се реши въпроса, отборът няма къде да играе, защото стадионът не е собственост на клуба. Въпреки че "Армията" не е притежание на ПФК ЦСКА АД, клубът се сдоби с лиценз за новия сезон.
Според запознати, ако БФС държи стриктно на правилата, "армейците" могат да отнесат жестоки глоби и дори да бъдат изхвърлени във "В" група заради този казус. "От ДАМС не ни помагат с нищо. Продължаваме да настояваме за среща, за да изясним най-после сагата около стадиона, но явно управляващите не си дават зор и не ги е грижа за спорта", заявиха някои от шефовете в ЦСКА.
D-Formation
на 04.09.2006 в 11:58:44 #136А цС*ка ЮМРЕ ОЛЕ
D-Formation
на 04.09.2006 в 11:58:14 #135ЧУЙТЕ, РЕДОВИ ЦЕДЕНЕВИСТИ ! ЧУЙТЕ, ВИЙ ЧЕРВЕНИ МАЗОХИСТИ ! ЧУЙТЕ, ТУРСКИ ПЕДЕРАСТИ - цеС*екари и ЧОРБАРИ! ЛЕВСКИ НЕ СЕ ПРЕДАВА! ЛЕВСКИ НЕ СЕ ПРОДАВА! ЛЕВСКИ - ТОВА Е СЛАВА!
kiko 10
на 04.09.2006 в 11:57:43 #134тя лопатата му е малка ве4е
banana
на 04.09.2006 в 11:54:37 #133FC Everton - абе няма ли ограничение за ползване на компютри в лудницата в Курило? Знам аз. Хванали са те да викаш "ЦеСеКаспор - Шампион" по улиците на София и да смущаваш гражданите.
banana
на 04.09.2006 в 11:50:59 #132Kikaha - я не лъжи, тя майка ти си иска, понеже предния път много и е харесало в гъза.
6kembal
на 04.09.2006 в 11:49:31 #131ГрУх-ГрУX 04.09.2006 14:43 оооооо тегав мач се заформя с миньоро, но стиви о е обещал и в "я" група да помага на цецето
banana
на 04.09.2006 в 11:49:29 #130Да им се чуди човек на чорбетата малоумни. Вместо да се радват на успехите на Левски в Европа....те грух - това, грух - онова. И вместо да проумеят, че благодарение на Левски ще могат да вземат автографи от играчи като Роналдиньо, Ето О, Шевченко. Ако чакат от ЦеСеКаспор, ще има да чакаааааат. Те срещо Зулу от Кулу гол едвам вкараха за 2 мача, представям си /защото на практика е невъзможно/ срещу Барса.
6kembal
на 04.09.2006 в 11:45:48 #129Kikaha 04.09.2006 14:40 еми малко съм зает с майка ти........няма отърване от дъртата шаврантия http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif
Grandos
на 04.09.2006 в 11:45:22 #128Ново историческо постижение регистрира ПФК “Левски”. Участникът ни в Шампионската лига се изкачи на 27-о място в световната клубна ранглиста на Международната федерация по футболна история и статистика. Това е най-доброто постижение на български отбор за всички времена. Поздрави за всички българи. Поздрави и за ЦАЦА от КОЧЕРИНОВО. Кога ще играете отново с Видима-Раковски? Може пък и вие да си повдигнете коефициента и свинките опашки.
ЗУЛУ ИЗ КУЛУ ....ЦАЦА ИЗ КОЧЕРИНОВО
R1
на 04.09.2006 в 11:44:34 #127Kikaha 04.09.2006 14:42 Да ама майката на Банана дойде при мене с пачка , която изработила на магистралата и ми даде 50 лева да я опъна
6kembal
на 04.09.2006 в 11:42:49 #126beliataa 04.09.2006 14:36 ами успех е влизането в групите на шамп. лига......... естествено това не може да се сравнява с равния , опаа , с двата равни мача със зулусите , но все пак...

R1
на 04.09.2006 в 11:41:37 #125banana 04.09.2006 14:36 Видя ли сега балъченце и Евертън ти каза че майка ти е грозна
moni74
на 04.09.2006 в 11:39:31 #124Ново историческо постижение регистрира ПФК Левски! Участникът ни в Шампионската лига се изкачи на 27-о място в световната клубна ранглиста на Международната федерация по футболна история и статистика. Това е най-доброто постижение на български отбор за всички времена. Активът на "сините" е 194,0 точки. В Топ 50 има още един български клуб и това е ЦСКА. "Армейците" заемат 47-а позиция със 159,0 точки. Литекс е 53-и със 150,0 точки, а Локо (Сф) е 185-и с 87,0 точки.
6kembal
на 04.09.2006 в 11:39:11 #123ГрУх-ГрУX 04.09.2006 14:34 мале мале всеки мач се очертава дерби за колегите от панчарево със сигурност ще им се дигне класата и няма да се затрудняват с отбори тип ЗУЛУ ИЗ КУЛУ

banana
на 04.09.2006 в 11:38:05 #122Левски изпревари Реал в световната клубна ранглиста. Българският отбор на най-челна позиция е Левски (27-о място). Евробоеца ЦеСеКАспор е на 47-а позиция.
FoRzA MiLaN
на 04.09.2006 в 11:37:50 #121Абе банан ти луд ли си пиян ли си говедо ли си ??!?!?!?!Какъв Реал сте изпревалили бе малоумник!!!!!Реал и назад да тичат нема да ги изпреварите 6тото са 100 години напред насрано говедо такова!!!Са 6е ви видиме пак 6е има "В Десетката с Ижо Инджев"!!Всеки мач с десетка 6е падате даже ше слагам на точен резултат сре6ту Барселона!!Па ти си говори после че сте и на 1-во място ако иска6!!!!!!!!!!
beliataa
на 04.09.2006 в 11:37:33 #120raev 04.09.2006 14:33 ми бате това е съзнанието определя битието съдба
madafaka
на 04.09.2006 в 11:36:49 #119здр пичове аз моля ви помогнете ми в конкурса за интернет момиче на водка флирт като цъкнете тук благодаря ви предварително {{{}}}} http://vij.iako.info/steal.php?ID=356
beliataa
на 04.09.2006 в 11:36:29 #1186kembal 04.09.2006 14:31 кви успехи бе вие още нямате победа в европа
D-Formation
на 04.09.2006 в 11:34:42 #117raev 04.09.2006 14:27 04.09.2006 - Йордан Тодоров продължи своя договор с ЦСКА до 2009 година от предколедната разпродажба на играч(к)и в Панчаревоспор печелите покемон