Бившият финансов директор на ПФК ЦСКА АД Александър Гарибов бе гост в актуално студио "Дерби" и отправи сериозно предупреждение към сегашните началници в Борисовата градина, начело с президента Александър Томов.
"Нищо в ЦСКА не е платено. Каквото и да говори Томов, клубът има задължения към НАП и военните. Катастрофата, от която едвам се отървахме през май, е на път да се повтори при нов одит", алармира Гарибов.
"Тогава, за да спасим ЦСКА, заплатите в клуба бяха драстично намалени. Сега Томов започна пак да раздава високи премии и заплати - на Манчев, Лазаров, Гунлаугсон, новият договор на Данчо Тодоров. Това е и причината Томов да атакува за всичко БФС", продължи финансистът.
"ЦСКА се превръща в профсъюзна организация, а Томов се разпорежда еднолично. Факт е, че единственият начин за финансиране на клуба е чрез продажби на футболисти", разказа още той и отговори на нападките на Томов, че той, Костадинов и Стефанов са взели 160 хиляди лева от "червения" клуб:
"Това са парите, които сме получили за последните 2 години. Това не е най-големият проблем. Ръководството винаги е получавало своите пари последно, след футболистите, треньорите и дори чистачката", завърши бившият изпълнителен директор по финансовите въпроси на ЦСКА.
Александър Гарибов: Трагедията от май е на път да се повтори
14.10.2008 10:20:43
Източник: Антон Станков
Александър Гарибов предупреди тези които обичат ЦСКА, че се задава нова катастрофа на хоризонта
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:29:01 #139Vanko Ами така е,прав си ДА! Но както вие лефскарите си търсите "материал" за да избазикате с нещо привържениците на ЦСКА,то същото важи и обратно.Учудвам се обаче,защо в по голяма степен лефскарите са раздразнителни и често започват да ругаят и обиждат някои,само за това че написъл нещо срещу отбора им ----------------------------------------- Така се виждат нещата от твоя тротоар, от другия другите ги виждат различно! А форума е за това, за "бъзикане", (както ти казваш) но не и за озверели, оскотели, освирепели, дебили плюещи само жлъч и злоба! А инак "войната" сини-червени винаги ще я има!
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:25:34 #138Hammer Така е, но пък Телетъбито носи чорбата на гърба си напоследък .. --------------------------------------- Ами........даже им е голмайстор!
стар
на 13.10.2008 в 16:24:45 #137Га ги иеди кифтетата ни рива, а
Нема 162 хилки бадева, а
Той ти вика "нидей ела!", ти пак ила
А мрЪсни сига 
Vanko
на 13.10.2008 в 16:23:39 #136Blue Eyes Регистриран на: 10.04.2006, 00:16 Пуснато на: 13.10.2008, 19:20 Vanko Всеки има право да изрази своето мнение,както намери за добре Идея нали ---------------------------- Да! Стига да не прекрачва границите на общоприетите норми! Ами така е,прав си
Но както вие лефскарите си търсите "материал" за да избазикате с нещо привържениците на ЦСКА,то същото важи и обратно.Учудвам се обаче,защо в по голяма степен лефскарите са раздразнителни и често започват да ругаят и обиждат някои,само за това че написъл нещо срещу отбора им 
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:22:13 #135Hammer Данчо Телетъбиса може да се пробва на мястото на ВеУизар.. -------------------------------
Велизар ся е във форма и не трябва да бъде сменяван, добре си пасна в отбора!

liolio__
на 13.10.2008 в 16:20:50 #134егати и мазохистите защо още Лупи оправлява
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:20:27 #133Vanko Всеки има право да изрази своето мнение,както намери за добре Идея нали ---------------------------- Да! Стига да не прекрачва границите на общоприетите норми!

УмеренЦСКА
на 13.10.2008 в 16:18:01 #132Арбайт Махт Фрай попита: "И последно - дължим ли парЕ към Ен Ей Пи" Никой не е казал обратното... Но според мен грижата за всички берии е грижа на самите бирници.
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:17:17 #131marata3, нееднократно съм казвал, че псуването и ругаенето не прави аргументите на когото и да било по-силни! "Спора" може да се води и с далеч по-умерени "заяждания" и "шеги"! Но когато такива като тоя Apis1, прехвърлят всякакви граници, засягат и най-чувствителните за всеки човек неща......няма милост! Футбола си е футбол, но заради него да оскотяваш и да се озлобяваш против съвсем непознати на теб хора изобщо не е нормално!!!!
Vanko
на 13.10.2008 в 16:13:06 #130Blue Eyes Регистриран на: 10.04.2006, 00:16 Пуснато на: 13.10.2008, 19:08 Vanko ..за да ме прдизвика да го напсувам.... -------------------------- Да бе, не вЕрвам!!!! Ти да псуваш Обърни внимание от колко време съм в този форум.Няма случаи да съм обидил и нападнал пръв някои форумец
Всеки има право да изрази своето мнение,както намери за добре
нали 
УмеренЦСКА
на 13.10.2008 в 16:12:10 #129Гарабед за парите, които той и Костадинов са взели от ЦСКА: "Това са парите \160 хиляди\, които сме получили за последните 2 години. Това не е най-големият проблем." Не е проблем, разбира се! То който и да е взел толкова, щеше да му порита при аматьорите за развлечение...
kiko75
на 13.10.2008 в 16:11:41 #128Blue Eyes,аз това го помня и си държа на също то мнение даже апис1 ми се обиди и ме нарече мранкало от сектор А

веселяк
на 13.10.2008 в 16:11:18 #127Hammer По документи е така - Ликви е олигарх ============================ Прохождащ и атакуван от старите олигарси...
...Нещо като Миша-черния, когато беше мачкан от Дерипаска...

Vanko
на 13.10.2008 в 16:11:12 #126marata3 и това при все че нееднократно съм му "протягъл ръка" да не се обиждаме и проявяваме лични нападки
но момчето такова поведение си избрало
нека да си продължава така

Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:10:46 #125marata3, това съм го пропуснал!
Cloud
на 13.10.2008 в 16:09:44 #124Hammer - Тодоров се представя по-добре от него, може да го пробва, а Жиката го видехме с неговите евроучастия, и пак ми кажи в мача с Черна Гора кой беше виновния
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:08:10 #123Vanko ..за да ме прдизвика да го напсувам.... -------------------------- Да бе, не вЕрвам!!!! Ти да псуваш?

Смехурко Патиланчов
на 13.10.2008 в 16:07:08 #122Cloud, Хич не ми се обяснявай. Няма причина някой истински българин да стиска палци за чужд национален отбор, играещ срещу националите на България. Или си българин, или не си-средно положение и условия не се приемат.
Vanko
на 13.10.2008 в 16:06:10 #121Blue Eyes да бе не е нападал оле-гофрена роднини.така мислиш ти
за да ме прдизвика да го напсувам,при положение че никога не си позволявам да обидя дори тези които ме псуват и обиждат.сам направи извод синео4ко !

веселяк
на 13.10.2008 в 16:05:49 #120Ole чичо/веСЕЛЯК, кофти когато постовете ти не се вписват в общия тон на разговора и никой не ти обръща внимание, нали ===================================
Напротив в общия тон се вписвам винаги....
стига само да натисна клавиша с буквата...
.....ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ
...и ставам актуален ...
