Бившият финансов директор на ПФК ЦСКА АД Александър Гарибов бе гост в актуално студио "Дерби" и отправи сериозно предупреждение към сегашните началници в Борисовата градина, начело с президента Александър Томов.
"Нищо в ЦСКА не е платено. Каквото и да говори Томов, клубът има задължения към НАП и военните. Катастрофата, от която едвам се отървахме през май, е на път да се повтори при нов одит", алармира Гарибов.
"Тогава, за да спасим ЦСКА, заплатите в клуба бяха драстично намалени. Сега Томов започна пак да раздава високи премии и заплати - на Манчев, Лазаров, Гунлаугсон, новият договор на Данчо Тодоров. Това е и причината Томов да атакува за всичко БФС", продължи финансистът.
"ЦСКА се превръща в профсъюзна организация, а Томов се разпорежда еднолично. Факт е, че единственият начин за финансиране на клуба е чрез продажби на футболисти", разказа още той и отговори на нападките на Томов, че той, Костадинов и Стефанов са взели 160 хиляди лева от "червения" клуб:
"Това са парите, които сме получили за последните 2 години. Това не е най-големият проблем. Ръководството винаги е получавало своите пари последно, след футболистите, треньорите и дори чистачката", завърши бившият изпълнителен директор по финансовите въпроси на ЦСКА.
Александър Гарибов: Трагедията от май е на път да се повтори
14.10.2008 10:20:43
Източник: Антон Станков
Александър Гарибов предупреди тези които обичат ЦСКА, че се задава нова катастрофа на хоризонта
marata3
на 13.10.2008 в 16:51:03 #159голяма критика ми ударихте тая вечер, пък никой не казва
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:50:30 #158УмеренЦСКА, при договор за разсрочване на дълговете, се издава точно такъв документ, но......това не значи, че дълговете са изплатени!
хурo
на 13.10.2008 в 16:47:57 #157Мара, хората до 19 часа пият водка, за да не мирише алкохола докато са на работа, след този час е най-логично да се пие ракия, тъй като е най-добрата напитка дарена ни от бога!
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:44:14 #156стар, грешката беше, че още при самото и създаване бе заложена тази бомба в агенцията. Много различни интереси се сблъскаха в самата нея, а и това с подписката беше вече чудо невиждано! Представяш ли си в ЦРУ или ФБР нещо подобно?

стар
на 13.10.2008 в 16:43:00 #155ДУХАЙ СУПАТА МНОГО ПЪТИ Регистриран на: 22.09.2008, 19:50 Пуснато на: 13.10.2008, 19:38 СТАР КОГА? ===================================== ...обеща, ама друг път
стар
на 13.10.2008 в 16:40:46 #154Blue Eyes Абе.........не е точно така........не се връзвай така лесно, имай си едно на ум ============================================== А бе баш така си е. Друг е въпросът, че му съвпадат интересите. Ся като стане мутрата Алексей зам. началника-плаче майката отвсекъде...над 100 човека са оставки в джоба. Бандюгите само това и чакат
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:40:16 #153EL_GUAPO е ти пък като нямаш ракия и за едно пиене...... ----------------------------- Трай па ти бре, "стар" обеща че тия дни ще я даде!

Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:38:43 #152marata3 .. до 19.00 пия ракия, след това я спирам - доктора така ми е казал ----------------------------------------- Ми така кажи, изкара ни акъла на всичките!

Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:37:49 #151Rishelio,
marata3
на 13.10.2008 в 16:37:45 #150Блу до 19.00 пия ракия, след това я спирам - доктора така ми е казал
Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:37:14 #149стар ..Какво доживяхме, мама му стара, един турчин да спасява българската държава ------------------------- Абе.........не е точно така........не се връзвай така лесно, имай си едно на ум!
стар
на 13.10.2008 в 16:37:04 #148marata3 Регистриран на: 06.03.2008, 20:45 Пуснато на: 13.10.2008, 19:33 аз пък спрях ракията, ========================================= И се гордееш??

Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:36:01 #147marata3 аз пък спрях ракията.. --------------------------- Завинаги ли?!?!

стар
на 13.10.2008 в 16:35:13 #146Blue Eyes Регистриран на: 10.04.2006, 00:16 Пуснато на: 13.10.2008, 19:31 Ооооооооооо, стар! Преди малко тук някой ми поиска ракия.....и аз кво да кажа....още не са ми я дали ============================================= Ще, ще
Нека пъсво да отървем държавата, че може да се стигне до оцветяване на паветата...Какво доживяхме, мама му стара, един турчин да спасява българската държава

marata3
на 13.10.2008 в 16:33:15 #145аз пък спрях ракията, вече съм на бира айде

Blue Eyes
на 13.10.2008 в 16:31:27 #144Ооооооооооо, стар! Преди малко тук някой ми поиска ракия.....и аз кво да кажа....още не са ми я дали ?!

стар
на 13.10.2008 в 16:31:13 #143Naukata_ne_moje ли да каже, че в писането на българската реч се използва буквичката "Щ"? Пише се като "Ш" но с ченгелче отдолу в дясно. А "Ш" се пише с три отвесни чертички вурху една хоризонтална. Буквичката "Ч" правино я пишеш на родния ти арабски
Vanko
на 13.10.2008 в 16:31:11 #142синеочко аааааа ясно сега,що боримиров искаше автомат "за да затреля прасетата"

marata3
на 13.10.2008 в 16:30:23 #141EL_GUAPO, пропусна да добавиш - уморени
УмеренЦСКА
на 13.10.2008 в 16:29:34 #140СС Лацио написа: "Така е, но пък Телетъбито носи чорбата на гърба си напоследък ... " Абе Данчо доста време носи ЦСКА на гърба си преди години, когато още не беше дошъл Забавник, ако някой си спомня... Но не е това въпросът. Въпросът е \доколкото става дума за националния отбор\ дали ще има някакво решение за фланговите защитници или не... Мен ако питат \но не ме питат\, Пелето е за десен защитник повече отколкото Живко, опитите да бъде поставен отляво имат същата стойност, каквито направи Пенев, който постави Данчо отляво на мача със Сливен. После Пената "опита" и Иванов като ляв защитник. Пената просто нямаше какво да направи, защото нямаше хора, дали Марков е на същото положение? Мисля, че не е съвсеем така, но нейсе!