ЦСКА и проектантите, които клубът е наел, продължават да работят усилено по плана за реконструкция на стадион "Българска армия", който до голяма степен ще копира съоръжението на Ференцварош "Групама Арена" в Будапеща.
Както е известно, в края на миналата година собственикът на "армейците" Гриша Ганчев заяви в телевизионно интервю, че мечтата му е клубът да разполага с нов модерен стадион, като визуализира думите си именно с бижуто в унгарската столица.
"Да, продължаваме да работим по проект, сходен с този на стадиона на Ференцварош, но с нужните подобрения. Нашето съоръжение ще бъде по-модерно и по-красиво, тъй като нашият строеж идва десетилетие след техния. Работим с най-големите английски и германски компании, които ще са с нас до момента, в който от министерството и "Сердика Спортни имоти" одобрят нашия проект", заяви адвокатът на ЦСКА Станислав Трендафилов пред "Тема Спорт".
Изданието посочва, че със самата реконструкция на "Армията" ще се занимават три чуждестранни компании - белгийска, финландска и австрийска, които са били ангажирани и със строежа на "Групама Арена".
Капацитетът на обновения и модерен стадион на ЦСКА ще е около 18 000 места.
german
на 09.05.2022 в 09:35:16 #2736. ...беше предвидил, САМО хеликоптерна площадка
а борисовата градина, ще изсечем писта за бизнес джетове "чесна", "гълфстрийм", "пилатус" и др.
VLAD
на 09.05.2022 в 09:33:15 #26След 15те левас, където ще дават месечно на Нас Покера Раев, едва ли ще им остане за "Полидур". Ще се комбинират по двама за едно "Кале". Кисета ще им раздаваме бадева.
cvetomirmagnitski
на 09.05.2022 в 09:30:10 #25И "Полидур" за по-претенциозните
VLAD
на 09.05.2022 в 09:27:51 #24Мисля, че ни трябва и книжарница, където за гостите от Сухата река да се продава лепило "Кале".
cvetomirmagnitski
на 09.05.2022 в 09:24:08 #23Влад, защото не беше предвидил елитен бардак, кофишоп, казан за ракия и други екстри, с които ще разполага Бижуто.
VLAD
на 09.05.2022 в 09:18:26 #22Защо Грегорий троши грешни пари за проект? Дики имаше готов такъв - светулка. Само сменяме палмите с боабаби.
1948asentseto
на 09.05.2022 в 09:09:44 #21Рогатите комунисти от Сухата река носят бюста на Сталин на Мусала
Рогатите фашисти показват нацистки поздрави и веят украински знамена
Рогатите комунисти в същото време се представят за най-демократичния футболен клуб, ходят на гей паради
Vendettta
на 09.05.2022 в 08:39:39 #20Ами хубаво вярвайте си, няма лошо, дано да стане и аз ви го пожелавам искрено, но ми се струва, че ще издухате супата за пореден път. А на комплексарите по-долу дето мозъчната им гънка им стига само да пуснат някоя обида - да са живи и здрави, все така да сте
german
на 09.05.2022 в 08:33:32 #19редно е, още утре "Ню арми арена" да внесе кандидатура си за домакин на финала на ЛЕ
1948asentseto
на 09.05.2022 в 08:30:26 #18ugliesttroll
на 09.05.2022 в 08:27:59 #17Vende аз и майка ти им вярваме … и каза да ти пиша да не коментираш повече гигантския армейски клуб
Vendettta
на 09.05.2022 в 08:23:28 #16Тия са отписали купата още отсега. Само за стадиона приказват. Когато стане напечено или нечия глава трябва да увисне на дръвника, претоплят манджата за новия стадион. Само, че вече не останаха балами, дето да им вярват.
boyan-dublevich
на 09.05.2022 в 07:58:43 #15Щом тоя се занимава и със стадиона отече и той в канала. Най-много да вътри микренския помачор с още милиони
radostinov
на 09.05.2022 в 07:58:36 #14Николай Това са глупости какво ще предложат отборите Който си обича отбора ще си го подкрепя и в трудни моменти като сегашното положение. Няма да мрънка за селекции и за треньори докато феновете не носят почти никакви приходи на отбора. Трябва промяна. Нека да продадем 10000 абонаментни карти пък да видиш няма ли да се подобрят нещата. Не може един човек да плаща за всичко. Телетата тръгнаха по този път докато ние все още мрънкаме и искаме звезди в отбора Времената се променят. Футбола се променя. Крайно време е и ние да се променим. Не трябва да оставаме на нивото на Тунчо който е спрял развитието си на 10.11.89 год
radostinov
на 09.05.2022 в 07:50:26 #13По големия стадион означава по големи разходи . Едни 15000 места ще е перфектно да можем да си го пълним. Мачове на Националния не трябва да има.
nikolay-nikolay
на 09.05.2022 в 07:48:35 #121948asentseto, което е хубаво за червените е хубаво и за сините. Никой не злобее. Дано стане и Армията и Колежа на на Локото. Ще дойде времето и на Герена и да ходим на мачовете с повече удоволствие. Въпросът е на терена какво ще предложат отборите, че едно време нямаше козирки седяхме на пейки и стадионите бяха пълни, защото долу на терена български момчета играеха мъжки качествен футбол и се надиграваха с най-добрите. Срамота е София с бюджет над 1 милиард от години, да не могат да се отделят пари за Герена и Армията.
8888.bg
на 09.05.2022 в 07:46:54 #11Ангела Важното че ви ибаха майката 13 години И Леца я ибаха като животно
8888.bg
на 09.05.2022 в 07:46:05 #10Владко с мозАче гладко Разград с толкова малко места е лицензиран до полуфинал на ЕКТ Еж гомна и не мисли за ЦСКА, гледай си безкозиркяния краварник и пак дъвчи гомна
8888.bg
на 09.05.2022 в 07:44:09 #9Гошка и Владко с мозАче гладко Да пребият старите си родители и да им гепят по 200 кинта за Леца, пардон за пукница на бостанджията и комарджията
1948asentseto
на 09.05.2022 в 07:40:02 #8Митака7, абе какво им се хващаш на тези злобни и.завистливи твари, не виждаш ли колко се побъркват щом чуят за нов стадион на ЦСКА