ЦСКА постигна деветата си победа от началото на първенството. Любопитното е, че цели четири от тях са дошли, след като "армейците" са били в губеща позиция. Наложи им се да постигат пълен обрат още в първия кръг, когато това бе и последният мач на Любослав Пенев начело на тима.

С два бързи гола на Ивайло Чочев в началото на втората част ФК ЦСКА 1948 поведе с 2:1 на "Васил Левски". "Червените" обаче съумяха да достигнат до победата с 4:2 след попадения на Юга, Матей и Кайседо.

С този резултат ЦСКА победи и Ботев (Враца) в осмия кръг на шампионата. Отново обаче столичани изпаднаха в губеща позиция, като Бабунски откри в осмата минута. Впоследствие Йомов, на два пъти, Мазику и Баи донесоха успеха. Последният обрат, който футболистите на Стойчо Младенов постигнаха преди победата над Арда, бе този във вечното дерби срещу Левски. Георги Миланов откри за "сините", а Кери и Кайседо донесоха успеха за ЦСКА в мач №1 у нас.

Така се оказва, че 44% от победите на "армейците" в първенството са дошли, след като те са изоставали в резултата, пише "Тема Спорт".

Младенов: Ще падат глави в ЦСКА, ако това поведение се повтори

"Смяната на Варела бе тактическа, но той не го разбра"