Серхио Рамос отстъпва мястото си на Начо.

Начало на второто продължение.

105+1′

Край на първото продължение.

104′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ! Роналдо оформя своя хеттрик, след като Кроос стреля, но кълбото попадна в Кристиано, който с левия крак от 6-7 метра почти фронтално бележи за 4:2!

103′

Ито влиза на мястото на Ендо.

102′

Жълт картон за Карвахал

101′

Кашима можеше да изравни! Шибазаки центрира от фаул и Уеда скочи високо с глава, но ударът му срещна напречната греда!

99′

Жълт картон за Каземиро.

98′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ! Най-накрая Роналдо бележи от игрово положение, след като с левия крак по диагонал пусна топката под плонжа на вратаря, възползвайки се от пас от дълбочина - 3:2!

93′

Жълт картон за Фабрицио.

90′

Начало на първото продължение!

90+3′

Край на редовните 90 минути, които завършват със страхотен пропуск за Кашима! Предстоят две продължения по 15 минути!

89′

Сузуки влиза на мястото на Шома.

88′

Фабрицио можеше да закове трети гол във вратата на Реал! Бразилецът овладя кълбото пред наказателното поле и стреля с левия крак, но Навас с върха на пръстите изби в корнер!

85′

Пореден пропуска на играчите на Зидан. Центриране на Каземиро на далечна греда намери Бензема, който от 3-4 метра с глава прати топката над вратата!

81′

Нова страхотна възможност за Роналдо, който пропуска сам срещу вратаря по диагонал!

81′

Иско заменя Васкес.

80′

Чудесен пробив на Васкес по десния фланг завърши с центриране към Роналдо, който обаче стреля от удобна позиция неточно с глава.

73′

Страхотна възможност за Реал за 3:2! Марсело центрира към Роналдо, който свали към Бензема, а французинът се обърна фронтално срещу вратаря и стреля силно, но стражът на Кашима спаси! При добавката Кристиано се разписа, но беше в засада.

70′

Безумно излизане на вратаря на Реал - Кейлор Навас, доведе до зверски сблъсък със съотборника му Серхио Рамос.

67′

Огасавара отстъпва мястото си на Фабрицио.

65′

Страхотна атака на Реал, при която Марсело подаде на фланга към Бензема, който след хубав финт навлезе към наказателното поле, пусна към връхлитащия Марсело, но ударът на бразилеца попадна в ръцете на вратаря.

60′

Мадридчани бяха близо до бърз обрат, но удар на Роналдо извън наказателното поле бе избит в корнер.

59′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ! Роналдо изравнява резултата от дузпа, отсъдена заради нарушение срещу Лукас Васкес - 2:2!

51′

ГООООЛ ЗА КАШИМА! Японците обръщат резултата след ново попадение на Шибазаки, който овладя топката в половината на мадридчани, напредна към наказателното поле и с удар извън него прати топката в мрежата, вкарвайки втория си гол - 2:1!

50′

Футболистите на Зидан са тези, които диктуват събитията на терена през първите 5 минути на второто полувреме и изглежда са решение на всичко, за да спечелят двубоя още в редовното време.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първо полувреме!

44′

ГООООЛ ЗА КАШИМА! Японците изравняват резултата при първия си точен удар към вратата. Центриране от левия фланг смути отбраната на мадридчани, Варан не се ориентира добре и Шабазаки вкара за 1:1!

37′

Реал взе нещата в ръце и установява пълен контрол над мача, а Лука Модрич пробва късмета си с фронтален удар извън наказателното поле, който обаче бе уловен от вратаря на японците.

31′

Кристиано Роналдо се опита да затрудни вратаря на Кашима от фаул, но от добра позиция португалецът стреля в стената.

27′

Играчите на Зинедин Зидан създадоха напрежение пред вратата на японците в рамките на една минута. Първо удар на Бензема бе избит в корнер, след който Варан се извиси с глава и прати топката близо до вратата, но се оказа, че бранителят е извършил фаул.

24′

Добра атака на играчите на Кашима, която намери Ендо в наказателното поле, който обаче избра най-неправилното решение и стреля по диагонал, но ударът му мина далеч от целта.

22′

Срещата е изключително приятна за наблюдаване, тъй като двата отбора играят на скорост и не спират да се атакуват.

14′

Васкес имаше възможност да покачи на 2:0, но фронталния му удар от границите на линията на наказателното поле прелетя високо над вратата.

11′

Въпреки попадението играчите на Кашима не показват смущение или разколебаване, дори напротив. Тръгнаха да търсят веднага изравняване и стигнаха до две ситуации пред Кейлор Навас, но вратарят на мадридчани се справи с тях.

8′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Лошо изчистване от страна на защитник японците попадна в Лука Модрич, който пред наказателното поле стреля силно по диагонал, вратарят изби, но топката попадна в Бензема, който мигновено я прати във вратата - 1:0!

5′

Началните минути на двубоя протичат предимно в средата на терена, като изненадващо японците пресират съперника с няколко футболисти още в собствената му половина.

1′