Много опасна атака за Черно море, но защитата се справи геройски.

90+2′

Педро Мануел сменя Йорданов.

90′

4 минути добавено време.

87′

Дичевски спаси сигурен гол на Огнянов.

86′

Топката достигна до Иванов след хубава атака на домакините.

84′

Стефан Станчев влиза на мястото на Хантакиас.

83′

Павел Георгиев дебютира на мястото на Куриор.

81′

Неточен шут на Мартинович.

79′

Картон за Денислав Ангелов за груб фаул

75′

Тони Иванов смени Милчо Ангелов.

75′

Заслужен картон за Ангелов за бавно излизане.

71′

Волен Чинков не даде дузпа за Черно море след падане на Ангелов.

68′

Картон за Купенов за груб фаул. Можеше да е и червен.

67′

Христо Иванов спаси удар на останалия сам срещу него Исмаил Иса.

64′

Дино Маринович смени Боджадж.

62′

ГООООЛ! Исмаил Иса стреля неспасяемо с глава след центриране на Виктор Попов. Топката срещна и лявата греда на вратата.

61′

Шут на Курьор в аут от опасна позиция.

61′

Веслислав Василев смени Жордао за Черно море.

60′

Денислав Ангелов смени контузиения Илиан Илиев.

56′

Васил Панайотов смени Мехди Букаси.

53′

ГОООООЛ! Милчо Ангелов получи топката около точката за изпълнение на дузпа след атака на Боджадж отдясно. Играчът на Етър разстреля за втори път Дичевски в рамките на две минути.

51′

ГООООЛ!. Флорент Боджадж намери отскочила към него топка пред наказателното поле и разстреля Дичевски.

49′

Георги Купенов извади влизащата във вратата на Етър топка. Исмаил Иса беше изведен сам срещу Иванов и опита да го прехвърли. Вратарят докосна топката и Купенов изчисти.

48′

Страхотна изява на Иван Дичевски. Яни Пехливанов остана сам срещу вратаря след рейд и двойно подаване и опита да копне топката във вратата.

46′

Топката достигна до вратаря Дичевски след атака на Етър.

45′

Гостите имат нужда от гол, за да съхранят шансовете си за бараж за Лига Европа.

45′

Минимален резултат с оглед на превъзходството.

44′

Хубава атака на Етър. Цветомир Панов изчисти в корнер преди удара.

39′

Хубава атака на Иса отляво, но пасът му към Куриор беше пресечен.

32′

Прекрасна намеса на Дичевски. Вратарят се хвърли и извади топката от краката на Тонислав Йорданов.

26′

ГОООООЛ! Мехди Букаси откри резултата след много прецизен удар в далечния за Христо Иванов десен ъгъл. Чудесно изпълнение!Първи гол за алжиреца с екипа на Черно море.

22′

Черно море има 13 победи у дома срещу Етър във Варна. Равенствата са 3, пълните успехи на "болярите" са също 3. Головата разлика е 30:16.

20′

Опасна атака за Черно море, но Курьор и Андраде не се разбраха в наказателното поле на Етър.

15′

Притежанието на топката е 60% на 40%.

11′

Димитриос Хантакиас изпитва болка след падане и получава лекарска помощ.

10′

Христо Иванов овладя топката след опасно центриране на домакините.

8′

Привържениците на Етър са зад треньора Петко Петков и отбора.

3′

Времето е прекрасно за игра. Първите атаки са в посока вратата на Етър.

1′

Център за Черно море. Публиката скандира: "Хайде, моряци!"

46.Павел Георгиев 71.Тони Иванов

Черно море посреща днес Етър в мач от 28-ия кръг на Първа лига. Срещата е част от програмата на група "А" от втората осмица, където са още тимовете на Царско село и Витоша.

"Моряците" си осигуриха първото място в потока още с точковия актив събран в редовния сезон. Те са основен фаворит за място в баража за Лига Европа, в който може да участва заелия седмо място в крайното класиране. В групата на Илиан Илиев не попадна талантът Мартин Минчев, както и наказаният Родриго. Петър Вуцов е контузен.

Етър е почти сигурен участник в плейаутната група, където ще се бори за избягване на баража за изпадане. Финансовите проблеми при великотърновци са огромни, като играчите дори бойкотират тренировките заради неполучени суми.  Добрата новина е завръщането на Георги Купенов.

През редовния сезон във Варна на 27 юли мачът завърши 1:1, а във Велико Търново на 9 ноември Етър спечели с 1:0.

Черно море и Етър не се победиха - 1:1

Черно море надигра Етър, но спечели само точка на "Тича"