Талантът на Черно море - Мартин Костадинов не остана доволен от равенството, което неговият тим записа тази вечер в Благоевград срещу Пирин (1:1).

Черно море и Пирин завършиха 1:1

Пирин сложи край на победната серия на Черно море (ВИДЕО)

Двата отбора си поделиха по точка

"Получи се страхотен мач. Първото полувреме владеехме инициатива, но през второто полувреме я оставихме на Пирин. Мисля, че силите ни започнаха да намаляват и заради това се върнахме назад. В този мач не успяхме да реализираме положенията си и затова не победихме.

За мен е голяма чест да играя за Черно море. Амбициите ми са да съм твърд титуляр и на второ място да изляза в чужбина.

Мисля, че днес се представихме добре, но не реализираме положенията си. Надявам се срещу Славия да вкараме повече. Не очаквахме да започнем толкова силно сезона", коментира пред "Диема" младокът.