Треньорът на Черно море Емануел Луканов коментира загубата с 0:1 от Пирин, дошла в заключителните секунди.

"Трудно е да се обясни как загубихме. Имахме инициативата. Този гол срина отбора психически и ще трябва да търсим победи в следващите мачове.

През първото полувреме играхме слабо в атака, но през втората част имахме положения, които не успяхме да реализираме. И Георги Илиев, и Зехиров. Не знам каква е причината да не успеем да победим. Липсва ни в атака да вкараме гол, особено в последните два мача.

Имахме положения, които можеше да реализираме.

Пирин (Благоевград) срази Черно море с 1:0 като гост

Пирин шокира Черно море на "Тича" с гол в края (ВИДЕО)

Конър Хендерсън донесе трите точки на "орлетата"

Ние играхме с всички офанзивни футболисти, които имаме. Играем с 5 офанзивни играчи. Това са ни играчите, нямаме вариативност. Не искам да се оплаквам, но по-креативни играчи Черно море. Това са хората и ще опитваме с тях.

Не сме говорили нищо за бъдещето ми. Нека да изчакаме да свърши полусезона и тогава ще се решава. Търсим да спечелим всеки мач, по един или друг начин", завърши Емануел Луканов.