Капитанът на Черно море - Даниел Димов заяви след равенството 0:0 срещу Апоел (Беер Шева), че противникът не е толкова опасен.

"През второто полувреме се отпуснахме малко. Влязохме напрегнати в мача от незнанието какво ни очаква от противника.  Апоел Беер Шева подхожда доста агресивно, доста високо излизаше и това ни затрудняваше. През второто полувреме можеше да се възползваме по-добре.

Мачът е отворен. Надяваме се на реванша да имаме повече късмет. Още на загрявката усетихме леко напрежение в нас. Има напрежение и това ни държи живи. Видяхме, че противникът не е толкова опасен и може да се надиграваме с него. Ние не сме отбор за подценяване. Стояхме доста прилично във фаза защита. Имаме резерви в атака."

"Много от момчетата изиграха първи мач в евротурнирите. Със сигурност този мач ще им донесе по-голямо самочувствие. Надявам се задружно да успеем да отстраним Апоел Беер Шева. Не трябва да има залитане в крайностите. 0:0 е добър и лош резултат. Не сме победили, но както казах само първото полувреме е изиграно.

Сега ни предстои мач за първенството. Имаме ограничения в нашия състав. Трябва да се възстановим максимално бързо", каза още Димов.

Апоел (Беер Шева) - Черно море 0:0 в квалификационен мач от Лигата на конференциите