Отборът на Черно море до 17 години записа победа с 2:0 над Славия U17 в среща от 21-ия кръг от Елитната група, играна на стадион "Корабостроител" във Варна.

Резултатът беше открит още в третата минута, когато Радослав Златев засече центриране от свободен удар на Радостин Желев и не остави никакви шансове на съперниковия вратар за 1:0.

Кононго и Божилов се присъединиха към тренировките в Черно море

В четвъртък, от 18:30 часа, "моряците" гостуват на Ботев (Пловдив)

В 65-ата минута, Радостин Желев удвои преднината на "моряците", след като успя да се разпише директно след изпълнение на фаул - 2:0. С това бе оформен  и крайният резултат.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан (78' Тони Иванов), Паоло Пасков (80' Алекс Цеков), Радослв Златев.

Момчетата на варненци до 15 години също се поздравиха с успех, надвивайки с 2:0 Славия.