Отборът на Черно море отстъпи с 1:2 гостуването си на Етър във Велико Търново в мач от 26-ия кръг на Елитната група до 17 години. През целия двубой "моряците" на Тодор Каменов владееха инициативата, но пропуски и нелепа грешка в края на мача, лишиха варненци от точки в тази среща.

ЦСКА победи Черно море с 3:1

Шампионските мечти на ЦСКА възкръснаха на "Тича"!

"Армейците" с ключов успех 3:1 при визитата си на Черно море

Домакините откриха резултата в 44-ата минута от дузпа, а в 67-ата Радостин Желев изравни. Варненци удариха две греди чрез Джан Хасан и Паоло Пасков, като изпуснаха и куп чисти възможности за втори гол. При една ситуация футболист на варненци от 3-4 метра не успя да реализира. В 80-ата минута грешка на вратаря позволи на домакините да вкарат втори гол, с което и да спечелят мача.

В следващия кръг "моряците" на Тодор Каменов гостуват на Ботев в Пловдив. Срещата е на 11 май от 11 часа.

Съставът на Черно море: Димитър Иванов, Златин Станков (60-Берк Джевдет), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев, Мартин Милушев (55-Тони Иванов), Джан Хасан, Светослав Николов (75-Наско Янков), Паоло Пасков, Радослав Златев.

Илиан Илиев: ЦСКА ни удари с три контраатаки