Черно море победи с 3:1 Добруджа като гост в контролна среща, предаде varna24.bg. И трите попадения за варненци вкара полузащитникът Даниел Димов.

През първото полувреме на моряците им отмениха три гола, дело на Адемар, Домакинов и Жардел. И трите бяха поради засади, като най-спорна е тази при попадението на защитника.

В 42-ата минута домакините от Добрич поведоха с гол на Тодоров, който се разписа от границата на наказателното поле и първите 45 минути завършиха при преднина от едно попадение в полза на Добруджа.

След почивката двамата треньори направиха по няколко смени, едната от които бе Даниел Димов в състава на Черно море. Младият футболист успя да вкара три гола в 70-ата, 74-ата и 82-ата минути и по този начин оформи крайния резултат 3:1 в полза на Черно море срещу Добруджа.