Мениджърът на Челси Андре Вилаш-Боаш остана много разочарован от загубата от Манчестър Юнайтед днес. "Сините" от Лондон играха страхотно и създадоха куп голови положения, но въпреки това отстъпиха с 1:3 на "Олд Трафорд".

Според португалският треньор обаче тимът не е заслужавал загубата след толкова много положения, които са имали в срещата.

„Нормално, когато създадеш 21 голови положения на Олд Трафорд, би трябвало да си тръгнеш поне с точка. Също така имахме няколко много добри ситуации през първата час, така че си мисля, че 3:0 за Юнайтед на полувремето беше лудост. Това беше много хаотичен мач с много открита игра.

Много съм доволен от това как реагира нашият отбор на този негативен резултат на почивката и показахме желание да обърнем мача.

Направихме всичко по силите си, за да вкараме втори гол, но съдиите ни попречиха. Не търся оправдания, но това е истината", заяви Вилаш-Боаш.