Състав на СГС, търговско отделение VI-5, отмени избора на Весела Лечева за председател на Българския олимпийски комитет (БОК). Общото събрание, на което тя получи повече гласове от тогавашния председател на централата - Стефка Костадинова се състоя на 19 март. Отменени са също така изборите за Изпълнително бюро и Контролен съвет.
Решението е взето по обединеното дело №20251100900591, по исковите молби на Белчо Горанов, Пламен Кръстев, Атанас Търев и Христо Марков. При обсъждането на делото присъстваха Весела Лечева и Слави Бинев като трети лица - помагачи.
Решението може да бъде обжалвано пред Апелативния съд в срок от две седмици след връчването му на страните.
anatoli-iliev
на 19.12.2025 в 18:11:23 #2Ле лииии !! Няма такава друга държава !!??? Една скопена свиня и един Тиквеник ни разкатават мамата !!! Избора ясен...г-жа Лечева е призната и от МОК ....а една противна свиня с бърни силиконови като *** на маймуната макак ...нищожеството Стифка не дава властта !! Май с кръв ще я дава !?? Надеждата ми е в руснаците да поправят грешката от Дубай и да сготвят СВИНЯТА а после да направят пюре от Тиква !! Но като в рекламата ...първо в Дубай а после в София тиквеника !! И тези изроди закопали България спонсори на .....още по големи ИЗРОДИ ....синият Франкещайн !!! Е...кфО стана делата говорят повече от думите !!?
XAN_lil
на 19.12.2025 в 17:34:34 #1Е няма такава държава, шиши и буци съдят от вкъщи за който им е удобен