Мениджърът на Челси Маурисио Почетино обяви, че една от целите на отбора този сезон е да спечели Купата на лигата на Англия. Лондончани срещат Нюкасъл на четвъртфиналите на турнира.
"Не знам дали това е най-важният мач за мен начело на Челси. Със сигурност е много важен. Всички искаме да продължим напред, искаме да спечелим турнира. Всеки следващ мач е важен.
Спечелването на трофей ще бъде преди всичко важно за феновете, не за нас. Искаме да си вършим работата в името на клуба, в името на феновете. Играчите искат да покажат най-добрата си страна, искат да вдигнат трофея над главите си.
Най-важното е да печелим отново и отново. Това е много важно и това е основната ни цел", каза Почетино на брифинг.
Двубоят между Челси и Нюкасъл ще се играе на стадион "Стамфорд Бридж" във вторник, 19 декември.
mrysnik
на 18.12.2023 в 22:28:59 #2Никола анархист
на 18.12.2023 в 19:23:30 #1Ако играят като двубоя с Манчестър Сити може да видим поне равенство.