Притежаваният от спряганият за нов собственик на Левски сръбски олигарх Драган Шолак отбор на Саутхамптън поднесе поредната изненада в днешния ден в Англия и надделя с 1:0 в гостуването си на Челси в мач от 24-ия кръг на Премиър лийг.

Синя легенда: Шест месеца Шолак ни прави на луди

Емил Спасов беснее за провалената сделка

Единственото попадение бе дело на Джеймс Уорд-Праус в края на първото полувреме, когато капитанът на "светците" за пореден път поднесе своя специалитет.

Кокала: Джо Диксън имаше по-сериозни намерения от Шолак, поне се показа с Ферари...

"Отдалеч миришеше, че няма да се осъществи сделката"

Това бе четвърти пореден мач без победа за "сините" в първенството, които заемат незавидното десето място в класирането.   С успеха Саутхамптън възроди позагубените си надежди за спасение, макар че "светците"продължават да са последни в подреждането на Премиър лийг".