Мениджърът на Челси Маурицио Сари е поредният треньор в Англия, който недоволства от сгъстения цикъл мачове във Висшата лига.

Жозе Моуриньо не веднъж или два пъти вече е изразявал своето възмущение от това.

Челси пожали ПАОК на "Тумба", би само с 1:0 на старта в Лига Европа

Лондончани се скъсаха да пропускат

"В Италия щях да имам възможност да избера следващия ни двубой да бъде чак в понеделник, след като преди това в четвъртък сме гостували в Гърция в мач от евротурнирите. Това обаче не може да се случи в Англия.

Не знам дали и занапред в турнира ще продължа по този начин да давам почивка на някои футболисти. Иначе съм доволен от трите точки и играта, но не и от резултата. Трябваше да спечелим с доста по-голяма разлика, имайки предвид колко много възможности създадохме", каза Сари след победата на "сините" с 1:0 над ПАОК в Лига Европа.