Мениджърът на Челси Маурицио Сари заяви, че не може да си обясни тежката загуба на отбора му с 0:4 от Борнемут.

Ето какво каза специалистът за срещата:

"Не мога да обясня какво се случи, защото играхме много добре през първото полувреме. Допуснахме гол в самото начало на втората част, но след това имахме 43 минути, така че просто трябваше да продължим да играем.

Може би вината е моя, защото не съм способен да мотивирам тази група от играчи. Не знам защо.

Борнемут разгроми Челси с 4:0 във Висшата лига

Борнемут обезличи Челси и Игуаин, "черешките" с разгром у дома!

Отборът записа успех с 4:0 над лондончани

Трябва обаче да разберем много скоро, защото имаме мач след три дни. Разбира се, нещо не е наред с нашата психика. За мен наистина е трудно да разбера защо това е така.

Ако спреш да играеш, можеш да получиш четири или пет гола. Ние спряхме да играем като отбор и спряхме да се защитаваме", разсъди Сари.

Уилям Галас: Антоан Гризман е чудесен вариант за Челси