Джейми Карагър разкритикува Челси, както и новото попълнение Мойсес Кайседо.

Бранителят, купен от Брайтън за рекордните 115 милиона паунда, игра 30 минути в мача между Челси и Уест Хям (1:3) от 2-ия кръг на Висшата лига. През това време той загуби топката 8 пъти, два пъти направи фаул, отби един удар (от вратата) и направи една грешка, която доведе до удара.

Уест Хям победи Челси с 3:1 в среща от Висшата лига

Уест Хям се разправи с мултимилионната селекция на Челси

Футболистите на Дейвид Мойс напълно надиграха мултимилионната селекция на "сините"

В добавеното време на второто полувреме беше отсъдена дузпа срещу "сините" след фаул на Кайседо срещу Емерсон в наказателното поле. Лукас Пакета преобразува 11-те метра.

"Кайседо е кошмар. Лоша, мързелива селекция", каза Карагър, коментирайки мача по Sky Sports.

Когато Кайседо уцели неточно вратата на Уест Хем с третото докосване в мача, Карагър каза: "Той излиза, правейки едва третото си докосване за Челси. Не е особено известен с голове. Не съм сигурен, че е купен за това".