Мениджърът на Челси Гус Хидинк изрази задоволството си от победата на неговия отбор с 2:1 в мача от 28-ия кръг на английската висша лига, но подчерта, че изходът от двубоя е можел да бъде решен още през първото полувреме. Този успех стана трети поред за лодончани в първенството.

"Ние не искахме да приемем борбата, която се опитваше да ни наложи съперника. Челси започна срещата с бърз гол и можеше да реши всичко още до почивката. Но грешехме в последния пас. През второто полувреме Норич ни усложни живота.

До скоро ние бяхме съвсем близо до зоната на изпадащите, а сега побеждаваме наред. Това дава увереност на отбора. Но като гледам играта, не мога да не отбележа слабата реализация на създадените положения.

Еден Азар мина през труден период. Той имаше поредица от контузии и аз се радвам, че се върна към пълноценна игра и показва все по-добра форма. Той почувства известен дискомфорт, но аз не мисля, че това е сериозен проблем" каза холандецът.