Мениджърът на Челси - Греъм Потър говори за критиките след загубата на Челси с 0:1 от Саутхемптън във Висшата лига.

"Сигурен съм, че ще има хора, които ще кажат, че проблемът е в мен. Не смятам, че са прави, но не съм толкова самонадеян, че да кажа, че подобно мнение не си струва да се изказва. Моята работа е да помогна на отбора, да продължи да работи.

Трябваше да направим някои промени. През първото полувреме наистина направихме крачка назад в играта си. През второто полувреме реагирахме добре на ситуацията, но това не беше достатъчно", каза Потър.

Челси има 1 победа в последните си 10 мача. "Сините" от Лондон не са печелили в 5 поредни мача.

Отборът на Шолак попари Челси

Саутхамптън поднесе поредната изненада и надделя с 1:0 в гостуването си на Челси в мач от 24-ия кръг на Премиър лийг