Франк Лампард отчете, че отборът му е извадил късмет, след като реферът пожали неговия футболист Жоржиньо и не му показа втори жълт картон.

Челси направи късен обрат като гост срещу Арсенал

Двата отбора изиграха страхотен мач

"Жоржиньо можеше да получи втори жълт картон. Първите 30 минути бяхме просто ужасни.

Бяхме бавни, летаргични, нервни, точно противоположни на себе си от мача срещу Тотнъм. Дадохме на Арсенал всичко, което поискаха.

Направихме промени навреме и доминирахме през второто полувреме. Все още не съм се възстановил от поражението от Саутхaмптън. В следващите си домакински срещи ще направим всичко възможно да коригираме ситуацията.

Все още сме четвърти и искаме още. Затова трябва да се съсредоточим върху представянето си като домакини", каза Франк Лампард след победата с 2:1 срещу Арсенал.