Капитанът на Челси - Сесар Аспиликуета говори веднага след края на мача с Реал (Мадрид) в Испания. Първият полуфинален двубой от Шампионската лига завърши при равенство 1:1.

"Започнахме много добре, и така до 20-25 минута. Можехме дори да отбележим още попадения. Реал обаче се върна в мача от едно статично положение. Знаехме, че ще ни бъде много трудно в Мадрид. Второто полувреме е другата сряда в Лондон.

Попадението на Пулишич беше перфектно изработено и страхотно реализирано. Кристиан е изключителен футболист, който непрестанно се развива. Много се радвам за неговото попадение, което може да има и безценна цена".

Реал (Мадрид) и Челси завършиха наравно 1:1 в първи полуфинален мач от Шампионската лига