Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан очаква много тежък реванш срещу Байерн (Мюнхен) на четвъртфиналите от Шампионска лига. Реал би съперника с 2:1 като гост, но това не успокоява френския специалист.

"Гарет Бейл не е на 100% готов физически за мача. Травмата му не е сериозна и до няколко дни той ще се възстанови, но не можем да рискуваме и да го пуснем срещу Байерн. Вече знам кой ще играе вместо него, но няма да ви кажа. Доволен съм от всички футболисти. Това прави труден избора ми за всеки мач.

Всички знаем колко важен е предстоящият двубой. Феновете ни ще изиграят голяма роля в него. Иско е в отлична форма. Дали е странно, че има само 77 минути в Шампионската лига? Може би е така", каза Зизу.

Карло Анчелоти: Можем да отстраним Реал, но трябва да сме перфектни

"Необходимо е да демонстрираме характер"