69′

Удар със задна ножица на Лукас Васкес мина покрай вратата.

Снимка 388052

67′

ГООООООЛ ЗА РЕАЛ!!!! "Белите" се възползваха от грешка на домакините и организираха бърза контраатака. Винисиус напредна с топката и подаде към Тони Кроос, а халфът с техничен удар прехвърли Хрушка за 0:5.

62′

Винисиус заменя Бензема.

61′

Чермак е заменен от Хорава.

Снимка 388051

60′

Начо подари топката на Петржела. Халфът намери Хрошовски, който отправи силен удар покрай вратата.

59′

Хавиер Санчес заменя Серхио Рамос.

54′

Жълт картон за Начо.

52′

Шут на Кроос рикошира в Хубник и излезе в корнер.

Снимка 388048

Източник: Twitter

51′

Добра атака на домакините завърши с опасен удар на Копич, който бе избит в корнер от Куртоа.

49′

Добра възможност за Виктория. Копич получи топката в наказателното поле, но не успя да преодолее Куртоа, който излезе предвидливо и изби удара на халфа.

48′

Лукас Васкес опита да изненада Хрушка от далечна дистанция, но не намери очертанията на вратата.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първото полувреме.

Снимка 388047

45′

Мощен, но неточен удар от далечна дистанция на Петржела.

40′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!!! Попадението е дело на Гарет Бейл. Регилон центрира от аутлинията, Бензема продължи топката с глава към уелсеца, който с удар с левия крак вкара за 0:4.

38′

Хавел е заменен от Петржела.

37′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Карим Бензема направи резултата класически. "Белите" разиграха след изпълнение на корнер, Бейл свали топката с глава на далечната греда за френския нападател, който се разписа за 0:3.

36′

Удар от далечна дистанция на Кроос срещна тялото на Хрошовски и излезе в корнер.

29′

Удар с глава на Рамос излезе в аут.

28′

Тежък удар на Бейл извън наказателното поле затрудни Хрушка, който все пак успя да избие топката.

Снимка 388053

23′

ГООООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Каземиро вкара с глава след центриране от корнер на Кроос.

20′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Карим Бензема се разписа. Френският нападател нахлу в наказателното поле отляво, справи се с Прохазка и Резник и с плътен удар даде аванс на "белите".

17′

Кроос центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Бейл нанесе много неточен удар с глава.

11′

Нова добра атака на Виктория. Роман Прохазка излъга Регилон отдясно и центрира към далечната греда, където Хори не успя да играе с топката.

Снимка 388044

9′

ГРЕДА!!! Начо можеше да си отбележи автогол. Бранителят прати топката в горната греда след остро центриране на Копич отляво.

1′

9. Земан 31. Санчес

Виктория (Пилзен) приема Реал (Мадрид) в мач от група "G" на Шампионската лига. Срещата на "Досан Арена" започва в 22:00 часа.

"Белите" надиграха трудно чехите с 2:1 на "Бернабеу", но сега са с нов треньор. Тази вечер Сантиаго Солари ще изведе за първи път "кралете" в Шампионската лига.

Преди мачовете тази вечер Реал и Рома са лидери в групата с по 6 точки. ЦСКА (Москва) е с 4, а Виктория с една.

Гарет Бейл напуска Реал (Мадрид), завръща се в Англия?

Бейл напуска Мадрид, завръща се в Англия?

Манчестър Юнайтед обмисля възможността за трансфер

Контузени са Марсело, Дани Карвахал, Хесус Вайехо и Мариано, заради което в групата бе включен 21-годишният Серхио Регуилон. Шанс за изява вероятно отново ще получи бразилският талант Винисиус, който бе в основната на последния успех 2:0 над Валядолид.

Колар, Коварик и Крменчик пропускат мача за Пилзен.

Солари: Радвам се, че съм треньор на Реал, няма значение за колко време

"Проблемите никога не са предизвикани само от една причина"