Отборът на Тотнъм стартира успешно участието си в тазгодишното издание на Шампионска лига, след като победи с 2:0 тима на Олимпик Марсилия в мач от група D.

И двете попадения за "шпорите" отбеляза лятната покупка на лондончани - Рачарлисон, за когото това бяха първи голове с екипа на новия си отбор. Трябва да се отбележи, че Тотнъм игра с човек повече почти цяло второ полувреме, тъй като Шансел Мбемба бе изгонен в 47-ата минута.

Наполи - Ливърпул 4:1 в Шампионската лига

Фантастичен Наполи заби 4 шамара на Ливърпул в Шампионската лига

Италианците разбиха именития си съперник

Отборът на Антонио Конте трудно създаваше положения през първото полувреме, а това продължи и след червения картон.

Чак в 76-ата минута Ричарлисон успя да открие след удар с глава, засичайки центриране на Иван Перишич.

Барселона - Виктория (Пилзен) 5:1 в Шампионската лига

Барселона унищожи Виктория (Пилзен), Левандовски избухна с хеттрик

Каталунците не срещнаха проблеми срещу чешкия си съперник

Пет минути по-късно лятното бразилецът удвои и оформи крайния резултат отново след удар с глава, този път след асистенция на Пиер-Емил Хойберг.

В следващия кръг Тотнъм гостува на Спортинг (Лисабон), докато Марсилия приема Айнтрахт.