Ливърпул допусна едно от най-големите си поражения в Шампионската лига тази вечер, след като загуби с 1:4 гостуването си на Наполи.

Италианците надиграха категорично английския гранд през първото полувреме и вкараха първия си гол чрез Желински от дузпа още в 5-та минута. Малко по-късно домакините получиха втора дузпа, но Осимен пропусна.

Интер - Байерн (Мюнхен) 0:2 в Шампионската лига

Байерн удари Интер на "Сан Сиро" и записа важен успех в "групата на смъртта"

Вижте подробности

Натискът от страната на Лучано Спалети и неговите момчета продължи и донесе още два гола в мрежата на Алисон, след като Ангиса и Симеоне успяха да матират вратаря на Ливърпул.

Катастрофата на Ливърпул стана още по-голяма, след като Желински се разписа за 4:0 в 47 минута, но все пак Ливърпул успя да върне едно попадение чрез Луис Диас в 49-а минута.

Снимка 586635

До края на мача повече попадения не паднаха. В другия мач от групата Аякс разби Рейнджърс с 4:0 и така Наполи и нидерландците взеха аванс след първите двубои в група А на Шампионската лига.