Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Жълт картон за Дайър.

90′

Вермален заменя Бускетс.

89′

ГОООЛЛ ЗА БАРСА! Лионел Меси слага точка на спорт за 4:2 с удар пред вратарското поле!

86′

Видал заменя Артур.

83′

Коутиньо е заменен от Рафиня.

79′

Йоренте заменя Ламела.

73′

Жълт картон за Кейн.

71′

Жълт картон за Бускетс.

67′

Резултатът можеше да стане 4:2! Лорис не успя да изчисти добре топката, тя попадна в Меси, който малко преди да стреля беше изпреварен от Алдървейрълд!

66′

ГООООЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! Чудесно изпълнение на Ерик Ламела връща повторно интригата в мача, имаше и рикошет, който заблуди Тер Стеген - 2:3!

Снимка 381745

66′

Сисоко заменя Сон.

60′

Меси изведе Луис Суарес на добра позиция отдясно в наказателното поле, но ударът на уругваеца е слаб и спасен от Лорис.

59′

Жълт картон за Артур.

57′

Дайър влиза на мястото на Ванияма.

56′

Страхотна атака подхваната от Меси премина през Алба на фланга, футболистът пусна успореден на вратата пас, двама играчи я прескочиха, за да може в крайна сметка Меси да я вкара за 3:1!

Снимка 381744

52′

ГООООЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! Хари Кейн намалява на 1:2! Нападателят изигра майсторски положение отляво в наказателното поле, след като литна Нелсон Семедо и с удар с вътрешен фалц през футболист на гостите вкара топката в мрежата!

Снимка 381741

51′

Нова греда от Меси от идентнична ситуация!

47′

Меси можеше да покачи на 3:0! Аржентинецът напредна през центъра и си осигури отлична позиция за стрелба фронтално срещу вратата, но ударът му попадна в страничната греда!

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първото полувреме.

Снимка 381726

43′

Жълт картон за Ламела.

40′

Жълт картон за Ванияма.

36′

Меси си осигури позиция за стрелба пред линията на наказателното поле, но ударът му рикошира във футболист на домакините и бе уловен от Лорис.

33′

Домакините можеха да намалят резултата! Добра атака на лондончани завърши с прострелно центриране по земя отляво в наказателното поле, Пике обаче в опита си да я избие я насочи към вратата, но Тер Стеген с една ръка от полупаднало положение успява да избие!

28′

ГОООООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Иван Ракитич вкарва страхотен гол с удар от извън наказателното поле от въздуха - 2:0! Хърватинът се възползва от отбита топка след много добра атака на гостите и с майсторски удар удвоява преднината на каталунците!

Снимка 381736

25′

Удар на Кейн фронтално срещу вратата извън наказателното поле, Стеген спасява.

20′

Тотнъм се опитва да осъществи натиск в последните минути, но за момента играчите на Почетино не успяват да пробият добре подредената защита на каталунците.

14′

Жълт картон за Алдервейрълд.

12′

Лукас Моура получи пас зад защитата на Барселона отдясно в наказателното поле, но подаването на бразилеца бе пресечено без проблем от защитата на каталунците.

7′

Силни начални минути за каталунците, които се настаниха трайно в половината на "шпорите".

2′

ГОООООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Още във 2-ата минута Коутиньо бележи за 1:0 с удар извън наказателното поле! Бразилецът получи подаване от Жорди Алба, който преодоля с него излезлия по-напред Лорис.

Снимка 381718

1′

52. Скип 24. Вермален

Тотнъм приема Барселона на "Уембли" в един от любопитните мачове тази в Шампионска лига.

"Шпорите" на Маурисио Почетино започнаха със загуба тазгодишното си участие в надпреварата, след като допуснаха загуба при визитата си на Интер с 2:1, дошла в заключителните минути на срещата.

Барселона пък потегли с 4:0 над ПСВ (Айндховен) на "Камп Ноу", но след този мач футболистите на Ернесто Валверде са повече от колебливи.

Двама основни футболисти на Тотнъм висят за Барселона

Ян Вертонген и Кристиян Ериксен пропуснаха последната тренировка на отбора

Каталунците допуснаха поражение от аутсайдера Леганес в Примера дивисион, както и домакински издънки срещу Жирона (2:2) и Атлетик (Билбао) (1:1).

На другия полюс са англичаните, които са в Топ 4 от началото на сезона във Висшата лига, а звездата на отбора Хари Кейн навлиза в познатата си форма.

"Шпорите" вече взеха скалпа на другия колос Реал (Мадрид), така че със сигурност тази вечер домакините ще се опитат максимално да повторят подвига от миналата година.