Треньорът на Левски Станимир Стоилов заяви, че играчите му вече са понатрупали нужния опит в Шампионската лига и тимът може да търси в следващия си мач и първите си точки.

В четвъртък следобед отборът на Левски се прибра от Германия. Ден по-рано в Бремен "сините" записаха трета загуба в група "А" на Шампионската лига, след като отстъпиха на Вердер с 0:2.

"Нашият отбор играе по-силно като домакин. С подкрепата и на публиката ни е възможно да стигнем до победа след две седмици в домакинския ни мач с Вердер.

Фатално бе, че получихме първия гол в най-неподходящ момент - последните секунди на първото полувреме, и то след рикошет.

Не мога да упреквам само Лусио Вагнер за ситуацията. Играчите не бяха концентрирани при построяването на стената. Имахме своите положения, но отново не можахме да ги завършваме по най-добрия начин.

Като имам предвид как играхме срещу Челси, можеше да се представим далеч по-добре срещу Вердер", заяви на летище "София" наставникът на Левски.

Треньорът добави, че отборът на Вердер заслужено е победил, показвайки по-добра игра.

"Не могат да бъда доволен. Трябва да сме максималисти и за двубоите от Шампионската лига, така че такива резултати не ме устройват.

Ако бяхме показали срещу Вердер играта си от мача с Челси нямаше да загубим. На собствен терен играем по-добре, така че защо да не вземем нещо още в предстоящия мач с Вердер", коментира изпълнителният директор на "сините" Наско Сираков.