Слован (Братислава) и Йънг Бойс завършиха наравно 0:0 в мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Двубоят в словашката столица не предложи кой знае колко голови положения. Капитанът на домакините Васил Божиков бе сред най-добрите на терена.

В друг мач от тази вече ПСВ Айндховен разби Галатасарай с 5:1. Двубоят започна отлично за "филипсите", който поведоха с гол на Еран Захави във 2-ата минута. В 32-ата минута отново израелецът бе точен за 2:0. В края на първата част Емре Кълънч върна един гол.

През втората част имаше само един отбор на терена - този на домакините. В 52-ата минута Марио Гьотце направи 3:1. В 84-ата минута Захави оформи своя хеттрик, а две минути след това Гьотце оформи крайното 5:1.

Мура и Лудогорец не се победиха - 0:0