Отборът на Славия (Прага) продължава да сюрпризира неприятно големите грандове във Футболна Европа.

Тази вечер чешкият състав бе на път да поднесе поредната изненада, като водеше в резултата до втората минута на продължението, при гостуването си на Интер в двубой от групите на Шампионската лига.

Мачът от Група F на надпреварата завърши при резултат 1:1. Автор на първото попадение в полза на гостите стана нигерийският състезател Олайинка. Той се разписа след 63 минути игра.

Снимка 443242

Източник: UEFA.com

Това бе и първата по-отчетлива възможност за славистите да стигнат до реализиране на попадение, като те се възползваха оптимално.

Крайното 1:1 оформи Барела, с попадение в 92-ата минута.

Преди това, през първото полувреме, Интер владееше инициативата и играчите на отбора често стигаха до добри възможности за гол. Като по чудо обаче топката отказваше да навести мрежата на съперника.

Все пак това се случи в самия край на двубоя.

В друга среща от груповата фаза, играна по същото време, съставите на Олимпик (Лион) и Зенит не се победиха, също завършвайки при резултат 1:1.

Азмун откри за руския състав 3 минути преди почивката, но след това бе заменен принудително.

Снимка 443238

След паузата Депай изравни от дузпа, а с това спечели и точката за тима си в битката в Група G.