Шампионската лига често пише невероятни истории, но дори и най-големият оптимист не би повярвал, че Шериф (Тираспол), новобранецът в турнира, ще победи гранда Реал (Мадрид) насред обновения им "Сантяго Бернабеу".

Гостите от Молдова се наложиха с 2:1 за ужас на "белия балет".

ПСЖ победи Манчестър Сити с 2:0 в Шампионска лига

Лионел Меси вкара първия си гол за ПСЖ при победа над Манчестър Сити

Парижани с първи успех в турнира

Узбекът Якшибаев вкара гол за тима на гостите в 25-ата минута след асистенция на Кристиано.

Реал отгвори с множество атаки и положения, но гол така и не падаше. Грандът имаше нужда от дузпа в 65-ата, за да изравни при 1:1 чрез Карим Бензема.

Гостите вкараха още един гол в 72 -ата минута чрез Бруноно, но той бе отменен заради засада.

В 90-ата минута шокът за Реал беше пълен след като Себастиан Тил, играч от Люксембург, шокира "кралете" за славната победа.