Отборът на Севиля не се спести в срещата си с Марибор от груповата фаза на Шампионската лига.

Испанският евробоец излезе в пълния си блясък на "Рамон Санчес Писхуан", като успя да се наложи над опонента си с категоричното и заслужено 3:0.

Точен на три пъти за тима си бе Бен Йедер.

Той даде преднина на състава си след 27 минути игра, като материализира превъзходството на своя тим.

Снимка 249970

11 минути след това отново Бен Йедер бе точен за 2:0, предрешавайки крайния победител в срещата.

През второто полувреме играта загрубя, заради което бяха показани и няколко официални предупреждения.

Крайното 3:0, а и хеттрикът на Йедер в мача, станаха факт в 83-ата минута на срещата, когато изстрел от бялата точка окончателно прекрати спора.

Съставът от Андалусия загуби от Атлетико (Мадрид) в Ла Лига и пропусна чудесна възможност да се изкачи зад Барселона в класирането, но не спира да демонстрира класата си както в страната, така и зад граница.