Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

79′

Страхотна намеса на Куртоа, който предотвратява четвърти гол във вратата си, след като Манолас се опита да го разстреля с глава на метри от голлинията!

75′

Батшуай заменя Мората.

74′

Жерсон влиза на мястото на Ел Шаарауи.

74′

Манолас замея Флоренци.

71′

Дринкуотър влиза на мястото на Фабрегас.

68′

Шанс за Пероти да покачи на 4:0! Футболистът получи топката, останал сам в наказателното поле, но вместо да скъса мрежата, авторът на третия гол в мача не намери очертанията на вратата.

63′

ГОООЛЛЛ ЗА РОМА! Диего Пероти проби в половината на съперника и с майсторски удар извън наказателното поле бележи за 3:0!

57′

Мората пробва удар по земя от дъгата пред наказателното поле, но топката не намира очертанията на вратата.

55′

Вилиан влиза на мястото на Кейхил.

54′

Тежък удар на Джеко с левия крак от наказателното поле минава над вратата.

Снимка 321116

52′

Извеждащ пас към Мората, който излиза зад защитата на Рома, е спрян несправедливо заради засада.

49′

Второто полувреме започва с натиск на Рома, а явно "вълците" искат да вкарат трето попадение, с което окончателно да решат срещата в своя полза.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Челси изпуска да намали! Центриране от корнер намира Бакайоко пред вратарското поле, но ударът с глава на футболиста на лондончани минава на сантиметри от целта!

43′

Хубав удар на Маркос Алонсо, койсто стреля по диагонал, но ударът му е избит в корнер.

36′

ГООООЛЛЛ ЗА РОМА! Ел Шаарауи бележи втория си гол, след като Наинголан опита далечен пас, двама защитници на Челси увиснаха за топката, за да може нападателят на "вълците" да се разпише за 2:0!

35′

Давид Луис не успя да овладее топката и даде възможност на домакините да организират контраатака, при която Джеко намери Ел Шаарауи отдясно в наказателното поле, но ударът на футболиста е спасен от Куртоа!

33′

Рома успя да пренесе събитията в центъра.

27′

Челси се настани в половината на съперника от 20-ата минута, а натискът на лондончани става все по-осезаем.

24′

Груба грешка на защитата на Рома! Футболист на "вълците" не изчиства добре топката, тя рикошира и отива в Мората, който пред вратарското поле не успява да порази целта!

20′

Азар отново тормози защитата на Рома! Белгиецът нахлу отляво в наказателното поле, но ударът му по земя е спасен от Алисон.

15′

Въпреки че допуснаха ранно попадение, гостите от Челси не се хвърлят сляпо в атака.

8′

Далечен удар на Наинголан, топката минава далеч от целта.

4′

Азар пропуска да изравни за Челси! Белгиецът бе изведено отляво в наказателното поле, но диагоналният му удар е спасен от Алисон!

2′

ГООЛЛЛЛ ЗА РОМА! Какъв старт на мача! Ел Шаарауи напипа топката пред дъгата на наказателното поле и с мощен удар бележи за 1:0!

1′