Жълт картон за Менди.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна с масиран натиск на домакините. След едва 3 минути игра се стигна до първата сериозна опасност пред вратата на гостите.

Акция по левия фланг на Реал стигна до наказателното поле на съперника, последва центриране към Асенсио, който бе оставен непокрит. Изстрелът му обаче не успя да порази целта.

Малко след това и "нерадзурите" отговориха с акция в полето на опонента. Перишич напредна отляво и центрира, но Барела не намери очертанията на вратата.

В 25-ата минута се стигна до много неприятна грешка в защитата на Интер, Карим Бензема открадна топката, напредна, преодоля вратаря и след това бе точен за 1:0.

Само 8 минути след това, при поредния корнер за испанския тим, Рамос надскочи бранителите пред себе си и с глава вкара за 2:0.

Само 2 минути по-късно италианците съхраниха шансовете си за нещо повече в двубоя, Барела се отчете с уникално подаване, извело Мартинес в отлична позиция, като Лаутаро не сбърка, разписвайки се за 2:1.

Леко напрежение на терена и официално предупреждение за Видал маркираха финала на първата част.

Снимка 503699

Източник: Twitter

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Видал.

35′

2:1!

Барела центрира към Лаутаро, който се справя със защитника до себе си и бележи!

Снимка 503702

Интер се връща в мача!

33′

ГОООООООООООООЛ!!!

2:0!

Серхио Рамос е точен за "галактикос"!

Снимка 503701

Центрирането от ъгловия удар намери Рамос, който надскочи бранителя пред себе си и с глава е точен за мадридчани.

Преднината на Реал е удвоена.

32′

Пробив на Азар по левия фланг!

Центрира.

Ханданович се намесва решително.

Корнер в плза на домакините.

25′

1:0!

Попадение на Бензема!

Погрешно връщане на топката назад, Карим Бензема стига до нея, преодолява вратаря и е точен за тима си!

Предимство в резултата за домакините!

23′

Бензема сваля по чудесен начин топката към Валверде, с отлично отиграване с глава.

Съотборникът му обаче стреля много неточно, което предизвиква недоволството на французина.

Пропиляна възможност за "кралете".

14′

Мощен удар на Видал от много сериозна дистанция!

Топката преминава встрани от вратата на "галактикос".

12′

Опит на Лаутаро от средна дистанция!

Намеса на Куртоа.

Попадение за гостите няма.

И тази опасност бе предотвратена.

Но само за две минути, домакините на два пъти бяха поставяни в неприятна ситуация.

11′

Първа опасност пред вратата на домакините.

Перишич напредва и центрира в наказателното поле.

Изстрел на Барела!

Куртоа се намесва решително.

9′

Топката е в притежание на домакините през преобладаващата част от времето.

Те нямат намерение да отстъпват инициативата на опонента си.

Колко дълго обаче могат да продължат в същия дух?

4′

Продължителна атака за домакините.

Центриране към Асенсио.

Той стреля, оставен непокрит в пеналта!

Страхотно спасяване на Ханданович!

Първи пропуск в пасива на "кралете".

1′

Пинамонти

Реал (Мадрид) приема Интер в сблъсък от Група "В" на Шампионската лига.

Двубоят на стадион "Алфредо Ди Стефано" започва в 22:00 часа.

И двата отбора имат стари сметки за уреждане. Напрежението се увеличава и от факта, че съставите имат нужда от задължителен успех.

Зинедин Зидан: Азар, Бензема и Асенсио ще сътворят много история с екипа на Реал (Мадрид)

"Нищо не се е променило с Модрич"

"Кралете" взеха само една точка в първите си два мача, а без победа са и "нерадзурите".

Положителното и в двата лагера е, че играчите демонстрират характер.

Реал и Интер изтръгнаха равенства с късни голове срещу Борусия (Мьонхенгладбах) и сега ще бъде интересно кой ще покаже по-силна воля за успех.

Борусия (Мьонхенгладбах) и Реал (Мадрид) завършиха наравно 2:2 в Шампионската лига

Късен щурм спаси Реал (Мадрид) от загуба в Германия

Борусия (Мьонхенгладбах) изпусна наглед спечелен мач срещу "кралете" - 2:2

При жребия за групата Реал и Интер бяха големите фаворити за спечелването на първите две места, но всички бяха наясно, че Шахтьор (Донецк) и Борусия могат да създадат главоболия, ако бъдат подценени.

Два кръга по-късно - това е факт. Украинците са първи в групата с 4 точки, след като победиха испанците като гост и завършиха наравно с "нерадзурите".

Интер има готовност да се раздели с Кристиан Ериксен

ПСЖ ще се опита да се възползва от ситуацията

Втори е немският отбор с 2 точки - 2 равенства срещу фаворитите в групата.

Интер е трети със същия брой точки, а грандът от Мадрид заема последното място, с едва 1 точка.