Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Опасен удар на Кагава минава над вратата.

85′

Удар на Роналдо - право в ръцете на Бюрки.

81′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ!!! "Белите" отново си върнаха преднината след гол на Лукас Васкес. Бюрки изби центриране, Тео свали топката за Васкес, който с техничен удар от границата на наказателното поле вкара за 3:2.

78′

Гол на Роналдо бе отменен заради засада. Каземиро игра с топката след центриране от корнер и намери португалеца, който прати кълбото във вратата, но бе зад защитата.

77′

Майорал свали топката за Роналдо, а ударът на португалеца с глава бе спасен от Бюрки.

76′

Роналдо е задържан от Суботич в наказателното поле, но съдията остана безмълвен.

74′

Пропуск на Роналдо. Асенсио центрира в малкото наказателно поле, където Кристиано от няколко метра прати топката над вратата.

Снимка 327724

73′

Нова добра намеса на Бюрки, този път след удар на Лукас Васкес.

72′

Реал организира многоходова атака. Начо центрира в наказателното поле, Роналдо остана под топката, която попадна в Себайос. Халфът пробва удар от средна дистанция, но над вратата.

70′

Марко Асенсио опита опасен удар, но Бюрки се справя.

69′

Иско е заменен от Маркос Йоренте.

65′

Юлиан Вайгъл заменя Нури Шахин.

Снимка 327727

64′

Удар на Дани Себайос излиза в аут.

58′

Дани Себайос влиза на мястото на Матео Ковачич.

52′

Пропуск на Роналдо!!! Дауд сбърка и Иско му отне топката. Халфът с едно подаване намери Роналдо, който от няколко метра стреля покрай лявата греда.

Снимка 327728

51′

Слаб удар с глава на Рамос след изпълнение на корнер. Бюрки лови.

48′

ГОООООЛ ЗА БОРУСИЯ!!!! Пиер-Емерик Обамеянг бе изведен с хитър пас от Кагава. Габонецът се освободи от защитник, но първоначално стреля право в Навас, топката се върна при него и с хубав прехвърлящ удар нападателят вкара за 2:2.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

ГООООЛ ЗА БОРУСИЯ!!! Марсел Шмелцер пресече слабо подаване за Марко Асенсио и с прецизно центриране намери Обамеянг в наказателното поле, а габонецът с глава вкара за 2:1.

42′

Борха Майорал пропусна да вкара втория си гол в мача. Иско сви топката към точката за изпълнение на дузпа, където нападателят стреля покрай вратата.

38′

Марко Асенсио влиза на мястото на Рафаел Варан.

Снимка 327719

27′

Пулишич намери Кагава в наказателното поле, японецът пое топката, но бранител успя да блокира удара му.

25′

Борусия организира първата си добра атака. Първоначално Кагава центрира по земя отляво в наказателното поле, но Обамеянг не успя да играе с топката. Пулишич стигна до кълбото, финтира защитник и опита подаване, но Навас се намеси и улови.

22′

Пробив на Тео Ернандес отляво завърши с удар по диагонала в аут.

Снимка 327714

17′

Нова добра атака за Реал, Каземиро бе изведен на добра позиция, но Бюрки излезе предвидливо и улови топката.

16′

Жълт картон за Батра.

12′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ!!!! Кристиано Роналдо вкара втори гол за домакините. Португалецът получи топката от Ковачич на границата на наказателното поле и с мощен удар удвои резултата.

8′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Борха Майорал се разписа. Роналдо получи топката отляво, напредна и подаде към Иско, който с едно докосване изведе Майорал сам срещу Бюрки. Нападателят хладнокрънов го прехвърли за 1:0.

3′

Удар на Роналдо, Бюрки се справя.

1′

18. Маркос Йоренте 2. Дак-Аксел Загаду

Реал (Мадрид) приема Борусия (Дортмунд) в последен мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят е тази вечер от 21,45 часа на "Бернабеу".

"Белите" ще завършат на второ място в група "Н". Тимът на Зинедин Зидан има 10 точки и дори да победи днес, няма как да измести Тотнъм от лидерската позиция. "Жълто-черните" се представиха катастрофално през тази кампания и ще се борят за място в Лига Европа. Германският гранд заемат трето място към момента с равен брой точки с АПОЕЛ (Никозия). Кипърците имат мач с Тотнъм на "Уембли".

Реал купува от баските клубове през януари

Урежда вратар още тази седмица

Наставникът на Реал Зинедин Зидан няма да може да използва наказания Дани Карвахал, както и контузения Гарет Бейл. В състава се завръща Марко Асенсио. "Кралския клуб" ще търси задължителен успех тази вечер, защото представянето му в последно време е крайно колебливо. През уикенда тимът не успя да победи Атлетик (Билбао) в Ла Лига и така продължава да изостава от Барселона.

Кризата при Борусия като че ли няма край. Отборът няма победа над сериозен противник от септември. Много е вероятно при разгром днес клубът най-после да се раздели с холандския си треньор Петер Бос. "Жълто-черните" тази вечер няма да може да разчитат на Гонсало Кастро, Ерик Дурм, Марио Гьотце, Макс Филип, Лукас Пишчек, Марко Ройс, Себастиан Роде и наказания Жереми Толян.