Дракслер смени Паредес.

82′

Гулачи спаси удар на съотборникът си Холстерман.

80′

Гулачи спаси удар от фаул на Ди Мария. Вратарят отрази и добавката от дистанция.

79′

Халстенберг получи картон за груб фаул.

76′

Бърза контра на Неймар и Мбапе. Всичко свърши с подхлъзване.

75′

Рико спаси остър удар на Анхелино. Кимпембе доизчисти топката.

70′

Пропуск на Мбапе след хубаво центриране на Ди Мария.

65′

Гулачи изпревари Ди Мария пред наказателното поле.

64′

Шут на Забицер високо в аут.

64′

Тайлър Адамс смени Кевин Кампл.

61′

Халстенберг сменя Лаймер.

60′

Агресивни действия на Лаймер и жълт картон,

56′

ГОООООЛ! Хуан Бернат вкара отблизо с глава. Мукеле се подхлъзна до десния корнер и Анхел ди Мария центрира отлично. Точно Мукеле покри засадата.

Снимка 492834

54′

Неймар измъкна топката от трима и беше спънат до десния корнер.

50′

Германският отбор започна по-амбициозно второто полувреме.

45′

Ще има ли някаква промяна през второто полувреме?

45′

Форсберг сменя Нкунку.

45′

Патрик Шок смени Дани Олмо.

45+3′

Смазващо предимство за ПСЖ.

45′

Кимпембе спря Олмо, който се измъкваше зад защитата на ПСЖ.

44′

Нов пропуск на Неймар. Бразилецът стреля в аут след бърза контра с Мбапе.

42′

ГООООЛ! Грешка на Гулачи при изнасяне на топката. Неймар с пета изведе Ди Мария. Аржентинецът хладнокръвно удвои.

Снимка 492815

38′

Бърза контра на Мбапе и Неймар. Бразилецът прекали с техниката.

Снимка 492813

34′

Втора греда за Неймар. Бразилецът стреля изненадващо от фаул отдалече. Гулачи очакваше центриране и извади късмет. Топката се отклони от лявата греда и излезе в аут.

32′

Френският шампион владее топката и контролира играта.

25′

Пропуск на Юсуф Поулсен. Датчанинът можеше да изравни.

Снимка 492810

16′

Мбапе беше изведен сам зад защитата, но Гулачи успя да избие удара отблизо. Французинът беше на сантиметри в засада.

13′

ГОООООЛ! Анхел ди Мария центрира от фаул отляво. Маркиньос излезе зад защитата и стреля неспасяемо с глава за 0:1.

Снимка 492808

7′

Топката влезе във вратата на РБ, но преди това Неймар игра с ръка.

6′

Пропуск! Мбапе изведе Неймар сам зад защитата. Бразилецът стреля в далечния ъгъл, но топката срещна лявата греда и излезе в аут.

1′

Започна първият полуфинал в Шампионската лига.

Джоша Вош Гарисон Иносент

Хегемонът във френския футбол Пари Сен Жермен и появилият се в последните години РБ Лайпциг ще излъчат първия финалист в настоящото особено издание на Шампионската лига. Двата тима с германски треньори могат да влязат в историята, като за първи път един от тях ще играе в решителен мач за най-ценния клубен трофей.

Пари Сен Жермен очаквано стигна до тази фаза, но това стана с много късмет в четвъртфиналния двубой с Аталанта. Победата дойде след два много късни гола и съхрани надеждите на катарските собственици за голям трофей.

Лайпциг излиза за ново чудо. Хората на Юлиан Нагелсман надминаха и най-смелите прогнози, след като за първи път при второто си участие в турнира преодоляха груповата фаза.

След това никой не успя да спре устрема на "червените бикове", които сразиха английския Тотнъм (1:0, 3:0) и испанския Атлетико (2:1). Момчетата на 33-годишния хитов германски треньор са на крилете на вдъхновението.

Нов подвиг на РБ Лайпциг или ПСЖ най-после ще достигне мечтания финал?