Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

ПСЖ разби Реал (Мадрид) с 3:0

ПСЖ отнесе посредствен Реал (Мадрид) на старта в Шампионската лига

Класически успех за парижани

90+1′

ГООООЛ ЗА ПСЖ!!! Тома Мюние бележи! Крайните защитници на домакините се подиграха със защитата на Реал. Белгиецът се възползва от грешка на испанският тим, намери Бернат, който вместо да стреля му върна топката, а той я прати във вратата за 3:0.

89′

Диало влиза на мястото на Сарабия.

85′

Чупо-Мотинг овладя топката пред наказателното поле и веднага опита удар, който мина над вратата.

82′

Жълт картон за Ди Мария.

Снимка 443476

Източник: Twitter

82′

Жълт картон за Винисиус.

79′

Винисиус заменя Бейл.

78′

Карвахал центрира в наказателното поле, където Бензема се пребори с Тиаго Силва и Мюние и стреля с глава, но покрай вратата.

77′

Гол на Бензема е отменен заради засада.

Снимка 443477

70′

Ерера влиза на мястото на Маркиньос.

69′

Васкес заменя Азар.

69′

Йович влиза на мястото на Хамес.

62′

Нов шанс за ПСЖ!! Домакините организираха отлична атака отляво. Бернат намери Ди Мария в наказателното поле, аржентинецът продължи към Сарабия, който стреля покрай гредата.

Снимка 443475

Източник: uefa.com

61′

Чупо-Мотинг заменя Икарди.

60′

Отличен шанс за ПСЖ след грешка на Кроос. Германският халф загуби топката пред наказателното поле. Кълбото стигна до Ди Мария отляво, който опита да прехвърли Куртоа, но стреля над вратата.

56′

Реал владее инициативата в началните минути на втората част, но не успява да създаде нищо запомнящо се пред Навас.

Снимка 443474

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Хамес намери Карвахал пред наказателното поле, който пусна за Бейл. Уелсецът стреля силно фронтално срещу вратата, но прати топката в аут.

39′

Икарди получи топката в наказателното поле, обърна се, но стреля много слабо и Куртоа улови.

37′

Страхотен гол на Гарей Бейл е отменен. Уелсецът отне топката от Бернат и от воле намери вратата на ПСЖ, но игра с ръка и попадението му бе отменено.

Снимка 443471

34′

ГОООЛ ЗА ПСЖ!!! Гей се пребори за една топка в центъра на терена и намери Анхел ди Мария. Аржентинецът стреля силно извън наказателното поле в десния ъгъл и не остави шансове на Куртоа за 2:0.

33′

Жълт картон за Карвахал.

32′

Реал (Мадрид) получи шанс да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле за нарушение на Гей срещу Бейл. Зад топката застана уелсеца, който стреля над вратата.

18′

Удар на Хамес минава над вратата.

16′

Шанс пред Азар! Бензема овладя топката в наказателното поле и пусна към белгиеца, който стреля силно, но покрай вратата.

14′

ГООООЛ ЗА ПСЖ!!! Анхел ди Мария бележи! Домакините организираха атака отляво. Хуан Бернат намери Ди Мария в наказателното поле, а аржентинецът стреля силно в близкия ъгъл на Куртоа за 1:0.

Снимка 443470

8′

Хамес изведе отлично Бейл отдясно. Уелсецът напредна и центрира остро, но Навас се намеси и улови топката.

6′

Спокойно начало на срещата. Ситуации пред двете врати липсват.

1′

35. Куаси 35. Адри

ПСЖ приема Реал (Мадрид) в дербито на първия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. Срещата от група "А" започва в 22:00 часа на "Парк де Пренс".

Парижани започнаха добре сезона във френското първенство, където записаха 4 победи и 1 загуба. Сагата с Неймар приключи, а той се завърна с победен гол срещу Страсбург в събота.

Реал с доста кадрови проблеми за гостуването на ПСЖ

Зинедин Зидан ще има проблем при окомплектоването на състава

Новото попълнение Мауро Икарди тази вечер ще води атаката, след като Мбапе и Кавани останаха извън групата заради травми. Неймар пък е наказан.

"Белите" продължават да са неубедителни. Тимът на Зинедин Зидан победи трудно Леванте в Ла Лига през уикенда. До момента в първенството тимът е с две победи и две равенства.

Днес Зизу няма да може да използва наказаните Серхио Рамос и Начо. С травми са Модрич, Иско, Асенсио, Валверде, Марсело, Диас и Мариано.

Официално: ПСЖ без Мбапе и Кавани срещу Реал