Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

90′

Ареола спаси нов сигурен гол, след като успя да избие с върха на пръстите си удар на Иско!

85′

Диара замени Мбапе.

84′

Жълт картон за Кавани.

83′

Лукас Васкес можеше да покачи на 3:1, но нацели страничната греда на метри от вратата!

82′

Иско замени Асенсио.

80′

ГООООЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Каземиро слага точка на спора с гол, макар и след щастлив рикошет - 2:1!

78′

Жълт картон за Рамос.

76′

Бейл замени Бензема.

75′

Дракслер замени Ди Мария.

74′

Шанс за Реал, но Бензема не се възползва от отлична възможност при ситуация двама на един фронталното срещу вратата!

72′

Кроос замени Ковачич.

71′

ГООЛЛЛЛ ЗА ПСЖ! Пасторе стреля с глава пред вратарското поле, след като получи подаване от Тиаго Силва, тя се отклони в Кавани и влезе - 1:1!

69′

Пропуск на Асенсио! Бензема намери младия футболист на "кралете" пред вратарското поле, но ударът му срещна страничната греда!

66′

Втори жълт картон за Верати, домакините останаха с човек по-малко!

Снимка 343884

64′

Гостите изглеждат все по-уверени на терена, демонстрирайки висока преса в наказателното поле на парижани.

60′

Остро подаване към близката греда в наказателното поле на Реал (Мадрид), топката е избита от Варан.

59′

Пасторе замени Мота.

58′

Роналдо падна в наказателното поле, но Феликс Брих е категоричен, а и се видя в реално време, че дузпа няма.

56′

Играчите на домакините тръгнаха да атакуват ва банк, което обаче предоставя доста празни пространства за нападението на "кралете".

51′

ГООООЛЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Лукас Васкес намери Кристиано Роналдо с центриране отляво до наказателното поле към далечната греда, за да може португалецът да се извиси с глава и да вкара за 1:0!

49′

Марсело намери Роналдо на точката на дузпата с центриране, португалецът стреля с глава, но топката мина близо до страничната греда.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

Снимка 343880

43′

Шанс и за ПСЖ! Мбапе беше изведен зад защитата на Реал отляво в наказателното поле, но диагоналният му удар беше спасен от Кейлор Навас!

38′

Бензема пропуска да даде преднина на "кралете"! Нападателят на Реал остана сам срещу Ареола, но диагоналният му удар бе спасен от вратаря!

35′

Гостите организираха добра атака в наказателното поле, която завърши с корнер.

32′

Ковачич получи жълт картон заради нарушение срещу Ди Мария в опасна близост до наказателното поле.

25′

Опит на Ди Мария да затрудни Кейлор Навас от пряк свободен удар, топката се удари във футболист на Реал и излезе в корнер.

20′

Жълт картон за Верати.

Снимка 343872

18′

Ареола спасява парижани! Асенсио центрира полувисока топка от десния фланг, която бе засечена от Серхио Рамос с крак, но вратарят на ПСЖ успя пред голлинията да избие кълбото!

14′

Мбапе нахлу отдясно в наказателното поле, преодолявайки Марсело, но пасът му към Кавани не сполучи.

12′

Контраатака за "кралете" завърши с удар на Бензема пред наказателното поле, който рикошира в защитник на парижани и излезе в корнер.

8′

Ди Мария успя да напредне в половината на гостите, но Серхио Рамос се намеси решително и овладя топката.

5′

Изчаквателна игра от страна и на двата отбора в първите минути, действията се развиват в центъра на терена.

1′

Начало на мача, който започва с минута мълчание в памет на починалия капитан на Фиорентина - Давиде Астори.

27. Пасторе 22. Иско

Решаващият мач между ПСЖ и Реал (Мадрид) настъпи! След първата среща на "Бернабеу" отборът на Зинедин Зидан е с преднина от два гола, след като спечели с 3:1.

Резултат, който със сигурност е труден за наваксване дори от парижани, които разполагат с много силен състав. Те обаче ще са без мегазвездата си Неймар, който се контузи тежко и пропуска най-важният двубой на французите за сезона до момента.

И въпреки това Унай Емери даде да се разбере, че отборът му е готов на всичко, за да продължи в следващата фаза. ПСЖ знае как се играе срещу големите у дома, а доказателство е гръмкото 4:0 над Барселона през миналия сезон, както и 3:0 срещу Байерн в груповата фаза на тазгодишното издание.

Реал пък постабилизира изявите си, "кралете" се поразиграха в последно време, а Кристиано Роналдо се намира в страхотна форма и не спира да бележи голове.

И така, време е за големия сблъсък, време е за ПСЖ - Реал (Мадрид)...