Турнир: Шампионска лига Стадион: "Парк де Пренс", гр. Париж (Франция) Зрители:

Край на мача!

90′

Четири минути добавено време.

87′

Отново малшанс за парижани! Те за четвърти път в мача уцелиха греда, този път след изстрел на Витиня.

86′

Трета греда на домакините! Килиан Мбапе бе оставен непокрит в наказателното поле и отправи удар, който вратарят Кобел отби внапречната греда!

80′

Удар на Килиан Мбапе, Кобел спасява.

Снимка 664006

77′

Отменен гол на Хумелс! Идентичне ситуация, като тази в началото на второто полувреме,  когато Хумелс реализира единствения до момента гол в мача. Бранд центрира от корнер, капитанът на "жълто.-черните" стреля с глава и изпрати топката в мрежата, но бе в тази ситуация бе отсъдена засада и голът не бе зачетен.

76′

Първа смяна в състава на домакините. Уорън Заир-Емери напусна игра, а на нагонво мястов влезе Канг-Ин Лий.

75′

Жълт картон и за Дембеле за нарушение срещу Нико Шлотербек.

67′

Джейдън Санчо е заменен от Никлас Зюле.

65′

Официално предупреждение и за голмайстора в днешната среща Матс Хумелс. При тази ситуация първоначално съдията Даниеле Орсато отсъди дузпа за ПСЖ, но след това коригира решението си. Капитанът на гостите направи шпагат срещу Усман Дембеле, чието тяло беше в наказателното поле на германците, но фаулираният крак отвън, като в крайна сметка реферът назначи фаул за парижани. След него Асенсио стреля в стената и тази опасност бе преустановена.

64′

Първи жълт картон в мача. Получи го Марсел Забицер за нарушение срещу Брадли Баркола.

61′

Още една греда на домакините! Мощен удар на Нуно Мендеш, който нацели гредата на пазената от Грегор Кобел врата.

56′

Първа смяна в мача. Тя е в състава на гостите, като Марко Ройс влезе в игра вместо Карим Адейеми.

50′

ГООООООООЛ ЗА БОРУСИЯ (ДОРТМУНД)! МАТС ХУМЕЛС! 0:1! Юлиан Брандт центрира от ъглов удар, капитанът Матс Хумелс надскочи Бералдо във въздуха и с удар с глава изпрати топката в мрежата на домакините!

Снимка 664014

48′

Греда! Мощен удар на Заир-Емери от малък ъгъл, който се отби в гредата. Мбапе центрира остро в наказателното поле на гостите, Марсел Забитцер не успя да изчисти добре, Гонсало Рамош вместо да отправи  удар, изпрати топката към задна греда, където бе Заир-Емери, който от няколко метра нацели гредата.

45′

Начало на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част!

35′

Гостите организираха бърза контраатака, която бе завършена с мощен удар на Адейеми, но Донарума с великолепно спасяване запази нулевото равенство.

30′

Килиан Мбапе напредна и подаде към Уорън Заир-Емери. Младокът пък намери Усман Дембеле, но ударът на последния мина над вратата на "жълто-черните".

19′

След изпълнение на тъч, Никлас Фюлкруг свали топката към Риерсон, чийто удар попадна в мрежата на вратата на ПСЖ, но от външната ѝ страна.

Снимка 664005

13′

Гонсало Рамош отправи опасен удар от границата на наказателното поле, но топката премина покрай вратата на гостите.

7′

Французите изпълниха ъглов удар, топката стигна до в Килиан Мбапе, който отправи удар от воле, но Кобел отново се справи.

Снимка 664008

3′

Домакините застрашиха вратата на "жълто-черните" още в ответната атака. Ашраф Хакими намери Гонсало Рамош, но ударът на португалеца не затрудни Грегор Кобел.

2′

Ян Маатсен центрира от фаул в наказателното поле на парижани, Фюлкруг отправи лек удар с глава, който бе уловен без проблеми от Джиджи Донарума.

1′