ПСВ победи Манчестър Юнайтед с 2:1 в среща от група на Шампионската лига. Точни за холандците бяха Хектор Морено и Лусиано Нарсинг. Почетното попадение за гостите реализира Мемфис Депай.

Загубата на "червените дяволи" се превърна в ужасяваща, след като основен играч на английския клуб получи контузия. Полузащитникът на тима воден от Луис Ван Гаал Люк Шоу счупи как.

В 41-ата минута Мемфис Депай по магичен начин навърза двама защитници и ги преодоля с лека ръка, за да нахлуе в наказателното поле и с прецизен изстрел преодоля стража на домакините за 1:0.

В самия край на първата част Максим Лестиен центрира перфектно от корнер и Ектор Морено, който контузи Люк Шоу, надскочи защитник и с глава прониза Давид де Хеа за 1:1

Победата на ПСВ донесе, който Лусиано Нарсинх стреля много добре с глава и препарира Давид де Хеа за втори път за 2:1.

PSV 2-1 Man Utd All Goals & Highlights 15.09... by hdfootballvideos