Порто победи у дома ПСЖ в мач от група „А" на Шампионската лига. „Драконите" се наложиха с минималното 1:0 на „Естадио до Драгао" с късен гол. Португалците съвсем заслужено взеха трите точки, след като играха много силно.

Домакините пропуснаха изключително много положения, но в крайна сметка взеха своето.

Единственото попадение в срещата отбеляза Хамес Родригес, който се разписа в 83-тата минута. Тимът на Карло Анчелоти разчиташе предимно на контраатаки, но нямаше особен успех.

Попадението в срещата стана след като Фернандо отклони една центрирана топка към Хамес Родригес, който вкара със страхотен шут и хвърли публиката на "Ещадио до Драгао" в екстаз.

В друг мач от група "А",  Динамо (Киев) победи с 2:0 Динамо (Загреб). Гол за тима от Киев вкара Гусев в 3-ата минута, а Пиварич си отбеляза автогол в 33-ата за 2:0.

След изиграните мачове на първо място е Порто с 6 точки, следван от ПСЖ, Динамо (Киев) са трети и последни Динамо (Загреб).