Треньорът на Милан Стефано Пиоли бе разочарован след поражението на своя тим с 0:2 от Интер в първата полуфинална среща в Шампионската лига. Специалистът вярва, че в реванша неговите футболисти имат всички шансове да се върнат в двубоя.

"Трябва да вземем позитивите от второто полувреме. Имахме шансове да се върнем в него. В реваншът трябва да вдигнем летвата и да играем повече като през втората част.

Милан - Интер 0:2 в първи полуфинален двубой от Шампионската лига

"Змията" задуши немощен Милан в "Дерби дела Мадонина", големият финал за Интер е съвсем близо!

Ударни 10 минути донесоха отлична преднина за Джеко и компания

Съперникът беше по-ефективен, а ние направихме твърде много грешки. До 7-ата минута Интер не беше влизал в наказателното ни поле, но поведe при първия си корнер. Длъжни сме да продължим да вярваме, защото един епизод може да обърне всичко в реванша.

Във втория мач трябва да започнем силно от самото начало. Футболистите осъзнават, че не се справиха по най-добрия начин. Разочаровани са, но знаят, че обратът е възможен.

Съдията? Видях доста ситуации, в които не мереше с еднакъв аршин. Ще видим дали Рафаел Леао ще е готов за реванша. Има 6 дни и се надявам те да са достатъчни за пълното му възстановяване", заяви Стефано Пиоли.