Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! ЮВЕ - ЛИОН 1:1

85′

ЛИОН ИЗРАВНЯВА! Гезал извежда много добре Толисо, който надхитри Буфон, за да направи резултата 1:1.

80′

Спокойни минути в Торино, Юве владее инициативата

75′
Снимка 260702

70′

Сандо заменя Пянич

68′

Бенатия заменя Бонучи

58′

Жълт картон за Бардзали

50′

Манджукич получава травма, но за момента ще може да продължи срещата.

48′
Снимка 260704

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ

44′

Гезал стреля много близо до вратата на Буфон

30′

Великият Джанлуиджи Буфон записва днес мач номер 100 в Шампионската лига

25′

Маркизио бе много близо до попадение след извеждащ пас на Евра, но топката мина много близо до гредата.

18′

Игуаин вкара гол номер 100 от идването си в Италия през 2013 година.

14′

ИГУАИН Е БЕЗГРЕШЕН! Нападателят стреля в долния ляв ъгъл, не оставяйки шанс на стража за 1:0!

13′

Дузпа за домакините! Диагхаби фаулира Игуаин в наказателното поле и реферът не се поколеба да посочи бялата точка

11′

Манджукич опитва изстрел, но вратарят се намесва успешно.

8′

Лек домакински натиск в първите минути на мача.

5′

Дани Алвеш опитва опасен удар, но топката минава покрай вратата.

1′

34 Мойс Кийн 29 Лукас Тоусарт

Ювентус приема Олимпик Лион в мач от груповата фаза на Шампионска лига. "Старата госпожа" ще гони класиране на 1/8-финалите. Към момента италианците имат актив от 7 точки, колкото имат и Севиля.

При победа днес, тимът на Масимилиано Алегри ще продължи напред в турнира на богатите.

В първия мач във Франция Юве се наложи с 1:0.

В класирането Юве и Севиля имат по 7 точки, Лион е с 3 т., а Динамо Загреб на Ивайло Петев е твърдо на дъното без спечелен пункт. Хърватите играят срещу Севиля в Испания.