90+4′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+4′

ГООООЛ - Пълен обрат за Реал! Мората бележи с глава за 2:1 след центриране на Марсело!

90+4′

Край на мача!

90′

Кембъл влиза на мястото на Руиз.

88′

ГОООООЛЛ ЗА РЕАЛ - Кристиано Роналдо бележи за 1:1 след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

83′

Кристиано Роналдо пропуска 100 % положение, след като два метра уцели гредата, вместо да скъса мрежата.

77′

Дани Карвахал използва центрира от дясната страна, но ударът му от воле мина встрани от вратата.

77′

Хамес Родригес влиза на мястото на Тони Кроос.

74′

Жълти картон за Тони Кроос.

73′

Адриен Силва е заменен от Елиаш.

71′

Мората бе близо до изравняне на резултата, но Жоао Перейра изби топката току преди нападателят да отправи изстрел.

69′

Юношата Мартинс е заменен от Лазар Маркович.

67′

Лукас Васкес влиза на мястото на Гарет Бейл.

67′

Бензема отстъпва мястото си на Мората.

65′

Зегелаар получава жълт картон за нарушение срещу Бейл.

63′

Объркването в редиците на Реал е пълно, а Желсон Мартинс от състава на гостите прави каквото си иска със защитниците на "кралете". Пореден пробив на футболиста завърши с центриране към Бас Дост, който на три-четири метра от вратата се размина с топката.

57′

Жълт картон за Уилям Карвальо за нарушение срещу Лука Модрич.

54′

Нов удар на Бруно Сезар от около 25 метра, който е париран от Касия.

52′

Какво се случва с Реал?! Дори след гола гостите от Спортинг са по-активният отбор, който търси второ попадение на "Бернабеу".

48′

ГООООЛ ЗА СПОРТИНГ - 1:0 за португалците! Бруно Сезар се възползва от топка по диагонал в наказателното поле и с хубав удар с левия крак прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Касия!

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Ново нападение на гостите от Лисабон, след което удар на Адриен Силва от около 20 метра е спасен от Касия.

38′

Жълт картон за Адриен Силва от състава на Спортинг.

33′

Страхотна атака на Спортинг, която изведе Мартинс отдясно в наказателното поле, футболистът пусна успореден на вратата пас към Бас Дост, но последният се размина с топката на празната врата.

27′

Кристиано Роналдо опита с удар от далечна дистанция да затрудни Руи Патрисио, но стражът изби удара в корнер.

22′

Реал поизнесе играта в предни позиции, но все още не може да достигне до чиста голова ситуация.

10′

Реал (Мадрид) отговаря с атака чрез Бейл, който навлезе в наказателното поле по десния фланг, но центрирането му по земя попадна в ръцетете на Руи Патрисио.

8′

Лисабонските "лъвове" стигат до опасна атака, но Касия успя да отрази диагонален удар на футболист на Спортинг.

6′

Изненадващо футболистите на Спортинг продължават да са по-активни от началото на срещата, а с поведението си показват, че нямат никакво намерение да разчитат основно на защитата, както се очакваше предварително.

2′

Гостите изненадващо стигат до първата опасност, след като удар на Бруно Сезар минава на сантиметри от лявата греда на вратата пазена от Касия.

1′

Начало на двубоя на стадион "Сантяго Бернабеу"