Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

ГРЕДА! Фернандиньо пропуска единствената възможност за Сити да стигне до отбелязване на попадение през тази първа част.

36′

Рамос бележи, но... страничният арбитър е маркирал засада. Попадение няма да бъде записвано на сметката на бранителя.

30′

Де Бройне получава официално предупреждение.

30′

Реал (Мадрид) владее топката през 68% от времето. Това обаче, поне на този етап не означава нищо, тъй като гол на "гражданите" ще им е достатъчен за класиране на финала.

21′

Радост по трибуните на "Сантяго Бернабеу", след фамозното изпълнение на уелския национал!

21′

Голът на Бейл всъщност е бил записан като автогол на Фернандо, в чийто крак рикошира топката след изстрела на уелсеца.

20′

1:0! Уникален гол на Гарет Бейл!!!

14′

Карвахал центрира, Роналдо стреля с глава, но топката не намира целта.

10′
Снимка 232207

9′

Венсан Компани е заменен принудително от Мангала. Туре взима капитанската лента.

1′

Майорал Ихеаначо

Реал (Мадрид) приема Манчестър Сити в полуфинален реванш от Шампионска лига.

В първата среща на английска земя победител не бе излъчен, а нямаше и голове.

Добрата новина за Зинедин Зидан е, че голямата му звезда Кристиано Роналдо е здрав и ще започне титуляр срещу "гражданите".

Двама от твърдите титуляри на "кралете" обаче не успява да се възстановят от травмите си – Карим Бензема и Каземиро останаха извън групата.

Мануел Пелегрини също има кадрови проблеми. Големият отсъстващ за Сити е Давид Силва, който получи контузия по време на първия мач между двата отбора и изобщо не пътува за родината си. Аут е и Сабалета.

През този сезон Реал има 5 победи от 5 мача в Мадрид, при внушителната голова разлика 18:0. Статистиката също е на страната на "белия балет", който след 23 равенства в първия мач, е продължавал напред 22 пъти.

Сити пък определено не се чувства комфортно в Испания и има 5 загуби, 2 победи и 1 равенство.

Двата отбора вече са играли помежду си на "Бернабеу". През 2012 година те се паднаха в една група в Шампионска лига и "гражданите" се представиха достойно, след като два пъти повеждаха в резултата, но в крайна сметка отстъпиха с 2:3.